Jesteś tutaj: Home

RMF FM liderem w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 21 wrzesień 2020 07:18
Zamieszanie wokół Trójki zaszkodziło tej rozgłośni Zamieszanie wokół Trójki zaszkodziło tej rozgłośni

Co czwarty słuchacz radiowy w Bydgoszczy słucha radia RMF FM – wynika z najnowszego badani Radio Track Komitetu Badań Radiowych (KBR), na drugiej pozycji umocniło się radio Eska Bydgoszcz. Stacje komercyjnie zdecydowanie uzyskują lepsze wyniki od nadawców publicznych.

Wspomniane RMF FM w okresie marzec-sierpień 2020 roku uzyskał 25,6% słuchalności, co jest jedna spadkiem w stosunku do poprzedniego okresu (27,5%). Zyskało natomiast Radio Eska uzyskując 10,3%. Trzecia lokata przypada Radiu ZET – 9,5%, przed wspólną anteną Radia Gra i RMF Max – 8,2%. Kolejne miejsca to – Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Trójka, jako pierwsze medium publiczne na tej liście. Program 3 Polskiego Radia uzyskał 5,5% słuchalności, co jet wyraźnym spadkiem z 8% w poprzednim okresie. Najprawdopodobniej jest to efekt kontrowersji jakie wywołały zmiany kadrowe w tej rozgłośni.

 

Kolejne miejsce przypada Radiu PiK – 5%, minimalny wzrost o 0,2 punktu procentowego do poprzedniego okresu. Patrząc jednak na okres od września 2018 roku, to Radio PiK systematycznie traci na znaczeniu.

 

Powyżej 1% uzyskają badaniu Radio Track także rozgłośnie: Jedynka, TOK FM, Muzo.fm, RMF Classic, Radio Plus i Dwójka. Polskie Radio24 i Radio Maryja znajdują się pod tą granicą.

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021