Jesteś tutaj: Home

Zastępca Komendanta Głównego do policjantów: Zaufanie nie bierze się z niczego, ale z ciężkiej pracy każdego dnia

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 03 październik 2020 10:48

W piątek bydgoskie struktury Policji wizytował pierwszy zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak, który był obecny m.in. podczas otwarcia nowego posterunku policji na Osowej Górze. Podczas tej uroczystości podziękował policjantom za to, że wykonują od kilku miesięcy dodatkowe obowiązki, związane ze zwalczaniem rozpowszechniania się pandemii COVID-19.

 

Przed nadisp. Augustyniakiem wystąpił wiceminister w Kancelarii Premiera, który wskazywał, że Policja cieszy się wysokim zaufaniem społecznym - To zaufanie nie bierze się z niczego, bierze się ono z ciężkiej pracy policjantów każdego dnia – odniósł się do tej wypowiedzi nadisp. Dariusz Augustyniak, następnie dziękując funkcjonariuszom z Bydgoszczy i z województwa, którzy się do tego przyczyniają.

 

- Dziękuje szanowne koleżanki i koledzy za tą służbę dodatkową, bo od kilku miesięcy wykonujemy dodatkowe obowiązki związane z pandemią. Kontrolujemy, sprawdzamy jak przebiega kwarantanna i każdego dnia – bo tylko wczorajszą dobę tych kontroli było ponad 120 tys. (red. nawiązanie do czwartku) na cały kraj – mówił zastępca Komendanta Głównego Policji - To naprawdę są ilości zadań dodatkowych, które oprócz tych zadań podstawowych, czyli służby patrolowej, prowadzenia postępowań, zwalczanie przestępczości wykonuje polski policjant i wykonujecie tą pracę w sposób wzorowy, za co wam serdecznie dziękuje.

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021