Jesteś tutaj: Home

Na Jagiellońskiej powstał mural poświęcony Waflom Familijnym, będących bydgoską marką

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 24 październik 2020 09:53

Pierwsze Wafle Familijne zjechały z taśmy produkcyjnej w zakładach bydgoskiej Jutrzenki w 1995 roku. Marka szybko zrewolucjonizowała kategorię wafli rodzinnych i stała się rynkowym numerem jeden. Na przestrzeni ostatnich 25 lat oferta produktowa rozrosła się do 11 wariantów smakowych, a Wafle Familijne na stałe zagościły w domach Polaków.

Dla uczczenia tamtego wydarzenia na ścianie budynku przy ulicy Jagiellońskiej 51 powstał okolicznościowy mural. Autorem koncepcji dzieła jest Karol Banach, wykonało go natomiast Good Looking Studio.

 

Grafika ma lekki, radosny przekaz, podkreślający atrybuty produktu oraz polskie i regionalne pochodzenie marki. Za Familijnymi niezmiennie stoi rodzinność, radość ze wspólnie spędzanych chwil i chrupiąca przyjemność – informuje Colian Group, obecny właściciel marki.

 

 

Do 2011 roku firma posługiwała się szyldem Jutrzenka Holding, bowiem w głównej mierze grupa kapitałowa zbudowała swoją potęgę na zakładach bydgoskiej Jutrzenki. W 2011 roku z powodów marketingowych zdecydowano się zmienić nazwę na Colian Group, obecnie znajdującego w top 100 światowej produkcji słodyczy. Najnowocześniejszy zagład Colian Group działa na bydgoskiej Osowej Górze. Więcej o Colian Holding piszemy - Właściciel bydgoskiego zakładu z prestiżowym wyróżnieniem

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021