Jesteś tutaj: Home

Nożownik zaatakował wsiadającego do autobusu. Najbliższe tygodnie spędzi w areszcie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 09 listopad 2020 13:59
Nożownik zaatakował wsiadającego do autobusu. Najbliższe tygodnie spędzi w areszcie Fot: KWP

W czwartek na Okolu doszło do przepychanki z udziałem mężczyzny wsiadającego do autobusu linii 51 lub 58. Mężczyźnie zadano nożem dwie rany kute. Sprawca w sobotę usłyszał od prokuratora zarzuty.

Do incydentu doszło w czwartek po godzinie 17 - Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło na wcześniejszym przystanku na wysokości ulicy Grunwaldzkiej 10 w Bydgoszczy. Tam, doszło do krótkiej szarpaniny pomiędzy wsiadającym pasażerem a mężczyzną, który do niego podbiegł. Następnie pasażer wsiadł do autobusu, gdzie po chwili okazało się, że krwawi. Pasażerowie zaalarmowali o sytuacji kierowcę, który natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy. Okazało się, że ma dwie rany kłute. W stanie zagrażającym życiu pokrzywdzony trafił do szpitala – informuje kom. Przemysław Słomski.

 

W ustaleniu sprawcy pomocne okazały się nagrania z monitoringu w autobusie. Ustalono jego tożsamość i już następnego dnia 33-latek został zatrzymany przez Policję. W sobotę trafił przed oblicze prokuratora, który wniósł o jego tymczasowy 3 miesięczny areszt, do czego pozytywnie ustosunkował się sąd. O wymiarze kary dla 33-latka zdecyduje sąd, za popełnione czyny grozi mu kara kilku albo kilkunastu lat więzienia.

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021