Jesteś tutaj: Home

Zamiast stacjonarnego jarmarku ruszy we wtorek wirtualny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 30 listopad 2020 14:18

Od 1 grudnia na stronie www.jarmark.bydgoszcz.pl pojawi się 26 wirtualnych stoisk regionalnych kupców – pierwotnie mieli pojawić się oni na jarmarku na Moście Starofarnym, ale z uwagi na sytuację epidemiczną postanowiono jarmark przenieść do internetu. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta.

Wirtualny jarmark będzie się odbywać przez cały grudzień, do samego Sylwestra, będzie to przede wszystkim okazja, aby znaleźć ciekawe prezenty dla najbliższych czy ozdoby choinkowe.

 

- Z powodu pandemii, w tym roku nie udało nam się zorganizować tradycyjnego jarmarku na Moście Staromiejskim. Podobnie, jak w innych polskich i europejskich miastach, pomimo przygotowań odwołaliśmy świąteczne atrakcje dla mieszkańców. Aby wesprzeć kupców, którzy są z nami od kilku lat stworzyliśmy wirtualną wersję Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego. To też znakomita szansa dla bydgoszczan, by kupić oryginalne prezenty świąteczne, których nie znajdziemy w sklepach – mówi Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji.

 

Stronę jarmarkową ubogacą świąteczne przepisy kulinarne.

 

Warto wspomnieć, że w najbliższe dwa weekendy odbywają się też organizowane przez niektórych bydgoskich przedsiębiorców jarmarki stacjonarne, o czym więcej piszemy - Muzea i kawiarnie zmieniają się w jarmarki

 

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021