Jesteś tutaj: Home

Całbecki mówi o Toruniu jako o swoim mieście

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 05 wrzesień 2013 13:03

Kampania Platformy Obywatelskiej ,,Skuteczni dla Torunia” nabiera rozpędu. Po bilbordach na ulicach Torunia, w internecie pojawiły się spoty, na jednym z nich marszałek województwa Piotr Całbecki opowiada o działalności swojej partii. Mówi to z takim przekonaniem, że chyba nikt nie uwierzy, że nie zależy mu na Toruniu.

Niech Pan marszałek będzie gospodarzem całego województwa, a nie tylko Torunia – te słowa już cyklicznie kierują pod adresem marszałka Całbeckiego bydgoskiego młodzieżówki. Najnowszy spot pokazuje, że coś w tych zarzutach jest na rzeczy.

 

Cieszę się, że jako marszałek województwa z ramienia Platformy Obywatelskiej, ale i wcześniej jako pracownik Urzędu Miasta staraliśmy się pomagać i efektywnie współpracować na rzecz każdej euro i każdej złotówki pozyskiwanej na rozwój naszego pięknego miasta  mówi Całbecki, który następnie chwali się dokonaniami PO w Toruniu, między innymi – Przepiękną starówką.

 

Jak sie dowiadujemy kampania ,,Skuteczni dla Torunia” finansowana jest z grantu jakie uzyskały toruńskie struktury PO z warszawskiej centrali. W momencie, gdy rząd mówi o potrzebie 8 miliardów cięć,  to na budowanie wizerunku części działaczy pewnej partii pieniądze się znajdują.  

 

19 kwietnia 1346 roku król Kazimierz III Wielki nadał Bydgoszczy prawa miejskie.

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.