Jesteś tutaj: Home

Sejm przyjął nowy budżet, a PiS zbojkotował Sejm

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 13 wrzesień 2013 16:09

Sejm przyjął nowy budżet, który zakłada deficyt w obecnym roku powyżej 50 mld zł. Mimo ostatnich problemów wewnątrz Platformy Obywatelskiej Donald Tusk i Jacek Rostkowski nie mieli większych problemów z przegłosowaniem ustawy, gdyż posłowie PiS nawet nie przyszli na głosowanie.

 

Przyszliśmy tu, by przekazać słowa pozdrowienia i solidarności związkowcom, którzy organizują tę wielką akcję – mówił pod Kancelarią Premiera prezes PiS Jarosław Kaczyński, gdzie w czasie głosowania ulokowali się politycy jego partii.

 

Za kilka minut protestować pod Sejmem ma kilkadziesiąt tysięcy związkowców z całej Polski. Przed chwilą do Warszawy dojechało kilkaset związkowców z bydgoskiej Solidarności.

 

Jutro na ulicach Warszawy ostatni dzień protestów, który ma przyciągnąć ponad 100 tys. osób. Udział w nich wziąć mają politycy SLD oraz Solidarnej Polski. Do Warszawy wybiera się duża rzesza działaczy tej partii z kujawsko-pomorskiego.

 

 

Wydarzenia ze stolicy relacjonować dla Państwa będzie Portal Kujawski.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy