Jesteś tutaj: Home

Tomasz Lenz jedynym kandydatem na szefa regionalnej PO

Napisane przez  Ł.R. / Gazeta Wyborcza Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 23 wrzesień 2013 11:57

Gazeta Wyborcza informuje, że jedynym kandydatem w wyborach na szefa kujawsko-pomorskich struktur Platformy Obywatelskiej będzie dotychczasowy przewodniczący, toruński poseł Tomasz Lenz. Jego rywal z 2010 roku poseł Paweł Olszewski nie planuje startować.

I chodź do wyborów jeszcze miesiąc, to bardzo prawdopodobne, że już nikt więcej się nie zgłosi. Z informacji jakie uzyskaliśmy nikt nie wierzy bowiem, że ktokolwiek byłby wstanie pokonać Lenza, stąd też bydgoskie środowisko PO specjalnie nawet kandydata nie szuka. Gdy w 2010 roku  Lenza próbował pokonać Olszewski to okazało się, że bydgoska PO nie może specjalnie liczyć nawet na całe poparcie struktur w zachodniej części województwa.

 

Coraz częściej się mówi wewnątrz PO o ambicjach Lenza, aby objąć mandat w Parlamencie Europejskim kosztem obecnego europosła Tadeusza Zwiefki. 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy