Jesteś tutaj: Home

Kłopotek ma wątpliwości czy Putin nie stoi za Smoleńskiem

Napisane przez  Redakcja / TV Republika Opublikowano w Regionalne środa, 23 lipiec 2014 13:04

Na antenie TV Republika poseł PSL Eugeniusz Kłopotek nie wyklucza, że w katastrofie smoleńskiej udział mógł mieć Kreml i prezydent Rosji Władimir Putin. Taki pogląd do tej pory pojawiał się głównie w obozie opozycyjnego PiS, ostatnie wydarzenia na Ukrainie zaczynają jednak przekonywać także przedstawicieli obozu rządowego.

- Zarówno w przypadku zestrzelenia boeinga, jak i katastrofy smoleńskiej wszystkie tropy prowadzą na Kreml – mówił w TV Republika poseł z naszego regionu Eugeniusz Kłopotek.

 

- Władzom Malezji udało się uzyskać czarne skrzynki od separatystów, a my do dziś nie uzyskaliśmy czarnych skrzynek z Tupolewa – mówił dalej, dając do zrozumienia, że być może przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy prezydenckiego samolotu nawalić mógł polski rząd.

 

- Nie chcę dopuścić myśli, że w Smoleńsku był zamach, bo to zaprzepaściłoby ostatnie 25 lat naszej wolności. Nie chcę też dopuścić myśli, że celowo zestrzelono boeinga 777 – wyjaśniał poseł Kłopotek.

 

Po wybuchu afery z taśmami w ,,Wprost” Eugeniusz Kłopotek twierdził, że Donald Tusk powinien zdymisjonować ministra Bartłomieja Sienkiewicza. Gdy przyszło jednak głosować nad wotum nieufności dla Sienkiewicza, to Kłopotek stanął w jego obronie.

 

19 kwietnia 1346 roku król Kazimierz III Wielki nadał Bydgoszczy prawa miejskie.

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.