Jesteś tutaj: Home

Czy Sejmik wstawi się za młodymi lekarzami?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 24 październik 2014 20:05

W poniedziałek odbędzie się ostatnie posiedzenie Sejmiku w tej kadencji. Być może radni przyjmą na nim stanowisko do Ministerstwa Zdrowia w sprawie zbyt małej liczby miejsc rezydenckich, które przyznano kujawsko-pomorskiego. Z propozycją zabrania głosu w tej sprawie wystąpiła Komisja Edukacji, Nauki, Sportu i Turystyki.

Na początku tygodnia miało miejsce posiedzenie tej komisji, na którym propozycję przyjęcia takiego stanowiska zgłosiła radna Elżbieta Krzyżanowska.

 

- Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego z niepokojem przyjął informację o liczbie przyznanych miejsc rezydenkich na nabór w dniach 1-31 października 2014 – czytamy w propozycji treści tego stanowiska.

 

Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego ocenia, że przyznana liczba 146 miejsc rezydenckich dla naszego województwa jest zbyt mała i apeluje do Ministra Zdrowia o dodatkowe miejsca – czytamy w podsumowaniu.

 

Więcej o problematyce w serwisie PopieramBydgoszcz.pl - Dostęp do specjalizacji lekarskich nadal ograniczony

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy