Jesteś tutaj: Home

PiS uważa się za jedyną alternatywę dającą szansę na rozwój kujawsko-pomorskiego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne wtorek, 04 listopad 2014 22:33

Dzisiaj w Filharmonii Pomorskiej odbyła się Konwencja Wojewódzka Prawa i Sprawiedliwości. Była to jedyna konwencja wojewódzka organizowana w Bydgoszczy, gdyż PO i SLD postawiło na konwencje organizowane w Toruniu.

W czasie konwencji przedstawiono kandydatów na prezydentów największych miast województwa kujawsko-pomorskiego oraz do Sejmiku Województwa. Z zachodniej części regionu kandyduje Marek Gralik na prezydenta Bydgoszczy oraz Grzegorz Roszak na prezydenta Inowrocławia.

 

Gralik mówił, że Bydgoszcz nie miała w ostatnich latach szans do gospodarzy, gdyż pierw rządził pełen buty wobec radnych Konstanty Dombrowicz, zaś obecny włodarz Rafał Bruski krytykowany był za nieudolność przy tworzeniu projektów inwestycyjnych, przez co miasto zamiast się rozwijać stoi w miejscu. Kandydat na prezydenta Bydgoszczy nawiązał także do młodego kandydata z list Dombrowicza Łukasza Kulpy, który zasłynął w niedziele kontrowersyjnym wpisem na temat osoby chcącej odebrać sobie życie. Gralik przypomniał, że ten młody działacz został za publiczne obrażanie innych wyrzucony z PO i obecnie znalazł schronienie u Dombrowicza.

 

Gościem specjalnym konwencji był prezes Jarosław Kaczyński.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy