Jesteś tutaj: Home

Na podliczenie wyborów trochę poczekamy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 17 listopad 2014 15:53

Internetowy system mający zapewnić wyborcom bieżące kontrolowanie procesu zliczania wyborów cały czas nie działa. Zamieszanie w Bydgoszczy sprawia, że na oficjalne wyniki wyborów do Sejmiku jeszcze poczekamy. Państwowa Komisja Wyborcza liczy, że uda się podsumować wybory do środy.

W Bydgoszczy nie wiadomo kto będzie uczestniczył w II turze poza obecnie urzędującym prezydentem Rafałem Bruskim. Marek Gralik i Konstanty Dombrowicz idą łeb w łeb. Nieoficjalnie mówi się, że Gralik wygrał zaledwie o 13 głosów. PKW tej informacji nie potwierdza informując, że cały czas trwa liczenie. Niewykluczone, że w niektórych obwodach może dojść do ponownego zliczania głosów. Na dodatek okazuje się, że w jednym z obwodów w urnie znaleziono o 10 kart za dużo.

 

Do czasu dokładnego przeliczenia głosów na urząd prezydenta Bydgoszczy PKW wstrzymuje zliczanie wyników wyborów do Sejmiku.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy