Jesteś tutaj: Home

PKW poprawia błąd dotyczący wyborów w Więcborku

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne wtorek, 25 listopad 2014 23:25

Grażyna Witczak będzie oficjalnie radną Rady Miejskiej w Więcborku. Błąd pojawiający się w oficjalnych wynikach opublikowanych przez Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy, z którego wynika, że mandat ten zdobył ktoś inny, zostanie sprostowany.

Grażyna Witczak i Stanisław Wegner uzyskali taką samą liczbę głosów. W takiej sytuacji komisja terytorialna powinna przeprowadzić losowanie z udziałem zainteresowanych kandydatów. Miejska Komisja Wyborcza w Więcborku to też uczyniła wybierając panią Witczak, która miała więcej szczęścia.

 

Na etapie publikowania wyników wyborów okazało się jednak, że mandat zdobył Stanisław Wegner. PKW przyznaje się jednak do błędu przy wprowadzaniu wyników do internetu, stąd też oficjalnie możemy potwierdzić, że Grażyna Witczak będzie radną.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy