Jesteś tutaj: Home

Senatorowie chcą wnikliwie analizować animozje bydgosko-toruńskie

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Regionalne czwartek, 11 grudzień 2014 21:58

W tym tygodniu odbyło się spotkanie senatorów Jana Wyrowińskiego i Jana Rulewskiego z marszałkiem Piotrem Całbecki, którego głównym tematem była trudna sytuacja w kujawsko-pomorskim samorządzie po wyborach.

O czym dokładnie rozmawiali politycy nie wiemy, znamy tylko oficjalny komunikat, z którego dowiadujemy się, że – omawiano pakiety rozwojowe na najbliższe lata.

 

Uznano także, że nasilają się animozje bydgosko-toruńskie – sytuacja ta powinna być przedmiotem uwagi i wnikliwej analizy władz samorządowych – uznali w komunikacie politycy.

 

Uczestnicy spotkania nie przedstawili jednak oficjalnie żadnego pomysłu na rozwiązanie problemu, co zbytnio nie powinno dziwić, gdyż politycznie marszałek Całbecki i senator Wyrowiński reprezentują przecież jedną frakcję, z kolei Rulewski otrzymał nominację PO do Senatu w swoim okręgu, dzięki akceptacji zdominowanej przez Toruń Rady Regionalnej PO.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy