Jesteś tutaj: Home

Marszałek Sikorski pożegnał nowych samorządowców

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 12 grudzień 2014 19:22

W skutek wyników wyborów samorządowych trzynastu posłów zrzekło się mandatów, aby służyć mieszkańcom jako samorządowcy. Wśród nich znalazł się Jarosław Katulski, do niedawana wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia Sejmu RP, od pewnego czasu zaś radny Sejmiku oraz członek jego prezydium.

 

Marszałek Sejmu Radosław Sikorski pogratulował piątce byłych członkom Sejmu, którzy znaleźli czas na spotkanie pożegnalne i złożył życzenia powodzenia w nowych funkcjach. Posłom wręczono także imienne tabliczki z miejsc które zajmowali.

 

W spotkaniu za Katulskim wzięła udział także nowa burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczyk, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz burmistrz Iławy Adam Żyliński.

 

Funkcję samorządowe objęli także byli posłowie – Robert Biedroń (prezydent Słupska), Łukasz Borowiak, Jerzy Rębek, Wojciech Saługa, Radosław Witkowski, Zbigniew Włodkowski, Marcin Wojtkowiak i Jarosław Żaczek.

 

Mandat poselski po Jarosławie Katulskim najprawdopodobniej obejmie Grażyna Ciemniak, w przeszłości posłanka, w ostatnim czasie zastępca prezydenta Bydgoszczy. W listopadowych wyborach uzyskała mandat radnej Bydgoszczy, z którego zrezygnowała.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy