Jesteś tutaj: Home

Wicewojewoda będzie kobietą?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne niedziela, 28 grudzień 2014 21:29

Wojewoda Ewa Mes na funkcji swojego zastępcy bardzo prawdopodobnie będzie miała kobietę. Funkcję tę objąć ma jedna z działaczek Platformy Obywatelskiej, choć do końca nie ustalono jeszcze która.

 

Pojawiają się obecnie dwa główne nazwiska do objęcia tej funkcji. Zastępczyni prezydenta Rafała Bruskiego Elżbiety Rusielewicz i byłej burmistrz Żnina Aleksandry Nowakowskiej. O ile Rusilewicz jak można odnieść wrażenie zbytnio nie jest zainteresowana przeprowadzką z bydgoskiego ratusza, to może być to konieczne z punktu widzenia politycznego, gdyż druga z kandydatek jest kojarzona z frakcją posła Tomasza Lenza z Torunia.

 

W różnego rodzaju spekulacjach pojawia się także trzecie nazwisko Macieja Grześkowiaka, ale wydaje się ono w chwili obecnej najmniej prawdopodobne. Grześkowiak jest wymieniany także jako ewentualny zastępca Rusielewicz u boku prezydenta Bruskiego.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy