Jesteś tutaj: Home

Wyłowiono ciała dwóch wędkarzy – trwają poszukiwania trzeciego

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne środa, 25 luty 2015 20:39

Od wtorku strażacy i policjanci szukają nad Jeziorem Wierzchucińskim trójki wędkarzy. Do tej pory znaleziono ciała dwóch z nich.

Trójka mężczyzn z wieku 12, 19 i 20 lat we wtorek o 7 rano wybrała się na ryby nad jezioro Wierzhucińskie Duże. Cała trójka to mieszkańcy Wierzchucinka w podbydgoskiej gminie Sicienko. Około godziny 13 zaniepokojona dziewczyna jednego z nich poinformowała o zaginięciu Policję. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli plecaki i wiadra. Rozpoczęły się poszukiwania.

 

We wtorkowy wieczór strażaccy płetwonurkowie wyłowili ciało 12-latka. Poszukiwania wznowiono w środę. Odnaleziono ciało kolejne zaginionego.

 

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- skumulowana liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 72.

 

Stan na dzień 01.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 84

- liczba osób hospitalizowanych – 74

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 9375

- liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 1398

- liczba pobranych próbek - 2301

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów