Jesteś tutaj: Home

Andrzej Duda nieoficjalnie już prezydentem

Napisane przez  Redakcja / TVN24 Opublikowano w Regionalne niedziela, 24 maj 2015 22:30

Kujawsko-pomorskie miało przesądzić o zwycięstwie Bronisława Komorowskiego – taką nadzieję wyraził na piątkowym wiecu w Toruniu marszałek Piotr Całbecki. Komorowski w naszym województwie wygrał, ale w skali kraju lepszy okazał się Andrzej Duda. Są to pierwsze wygrane przez Prawo i Sprawiedliwość wybory od 2005 roku.

 

Według sondażu IPSOS wykonanego na zlecenie TVB na Andrzeja Dudę zagłosowało - 53% ,poparcie dla Bronisława Komorowskiego wyniosło zaś - 47%.

 

Oficjalne wyniki wyborów powinniśmy poznać w poniedziałek wieczorem. Być może po północy uda nam się opublikować wstępne wyniki dla naszego regionu, oparte o szczątkowe dane z obwodowych komisji.

 

Cisza wyborcza zakończyła się dopiero o godzinie 22:30, związane było to z koniecznością wydłużenia pracy w jednym z obwodów w powiecie cieszyńskim, gdzie podczas głosowania zmarła 80-letnia kobieta.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy