Jesteś tutaj: Home

Zemke pomoże lewicy?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne wtorek, 28 lipiec 2015 00:32

Najwidoczniej upór bydgoskich środowisk przeciwko kandydaturze osoby niezwiązanej z regionem został w zjednoczonej lewicy zauważony. Zanosi się bowiem na to, że liderem listy z Bydgoszczy będzie polityk z naszego regionu – wśród nazwisk potencjalnych kandydatów pada europoseł Janusz Zemke.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w ubiegłym roku Janusz Zemke uzyskał najlepszy wynik ze wszystkich kandydatów SLD. Choć tamte wybory dla tej partii okazały się klapą, to Janusz Zemke dzięki popularności w kujawsko-pomorskim, a w szczególności w Bydgoszczy, triumfował.

 

Zjednoczona lewica jako komitet koalicyjny będzie musiała uzyskać 8% poparcia, aby wziąć udział w podziale mandatów do Sejmu. Nie jest to wcale pewny wynik, dlatego też rozważane jest wystawienie europosła Janusza Zemke.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy