Jesteś tutaj: Home

Kandydaci do parlamentu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 12 wrzesień 2015 14:28

W niedzielę 25 października wybierać będziemy posłów i senatorów. Okręg bydgoski reprezentować będzie 12 posłów i 2 senatorów. Prezentujemy listy kandydatów.

 

Zgodnie z kalendarzem wyborczym rejestracja list odbywać będzie się do wtorku 15 września. Przedstawiamy potwierdzone nazwiska kandydatów. Publikację będziemy na bieżąco aktualizować.

 

Senat

Okręg północny (Miasto Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, świecki i tucholski)

-Łukasz Urbański PSL

-Roman Puchowski Kukiz 15

-Marek Gralik PiS

-Andrzej Kobiak PO

-Cyrpian Sajna KORWiN

 

Okręg południowy (powiaty: inowrocławski, żniński, mogileński, nakielski i sępoleński)

-Jacek Olech PSL

-Jerzy Gawęda PiS

-Jarosław Rajcher NOP

-Jan Rulewski PO

-Jarosław Latawiec KORWiN

 

 

Sejm

 

Zjednoczona Lewica (lista zarejestrowana przez PKW)

1.Krzysztof Gawkowski SLD

2.Anna Mackiewicz SLD

3.Piotr Hemmerling SLD

4.Mateusz Nesterok Twój Ruch

5.Włodzimierz Figas SLD

6.Tomasz Krzesiński SLD

7.Wiesław Menard SLD

8.Tomasz Majewski

9.Kamil Patalon Zielon

10.Beata Krajewska SLD

11.Aleksandra Sobańska Twój Ruch

12.Edyta Szulc Twój Ruch

13.Mariola Mosiądz-Śmigiel

14.Sebastian Grochowalski SLD

15.Elżbieta Kamińska-Zielińska SLD

16.Anna Ludwisiak-Kawecka

17.Waldemar Kubiak SLD

18.Magdalena Górecka

19.Hanna Rydzik SLD

20.Wioletta Nowacka Twój Ruch

21.Wiesława Arent

22.Jerzy Kołomyjec PPS

23.Józef Frontczak

24.Arkadiusz Trojanowski

 

PSL (lista zarejestrowana przez PKW)

1.Eugeniusz Kłopotek

2.Ewa Mes

3.Dariusz Kurzawa

4.Marek Domżała

5.Zofia Kozłowska

6.Ewa Czapiewska-Siekierska

7.Tadeusz Zaborowski

8.Franciszek Koszowski

9.Ewa Ankiewicz-Jasińska

10.Katarzyna Sadowska

11.Teresa Listewnik

12.Aleksandra Szubarga-Dworek

13.Andrzej Sieradzki

14.Aleksandra Stanek

15.Anna Wolender

16.Zbigniew Kapusta

17.Małgorzata Wajer

18.Elżbieta Zakryś

19.Adam Oler

20.Stanisław Buś

21.Bogdan Januszewski

22.Joana Grzanka-Bogatek

23.Paweł Sankowski

24.Eligiusz Patalas.

 

KORWiN (lista zarejestrowana przez PKW)

1.Marcin Sypniewski

2.Robert Bocian

3.Marcin Pilarski

4.Dominik Kalinowski

5.Seweryn Stadnicki

6.Łukasz Pietrzak

7.Dorota Paprzycka

8.Andrzej Ignatowicz

9.Dorota Rutkowska – Spicera

10.Alicja Trojan

11.Krzysztof Spinek

12.Paweł Jasiński

13.Dorota Andruszkiewicz

14.Adrian Treder,

15.Kamil Politowicz

16.Maciej Grzesiński

17.Michał Woliński

18.Dorota Wiśniewska – Ludwig

19.Patrycja Nowicka

20.Natalia Tyrańska

21.Marta Pawłowska

22.Aleksandra Ogrodowska -Sajna

23.Krzysztof Pastuszka

24.Paweł Głuszkowski

 

Partia Razem (lista zarejestrowana przez PKW)

1.Bartosz Nowaczyk

2.Karolina Żakowicz

3.Michał Świtalski

4.Ewa Kieferling

5.Michał Mierzwa

6.Paulina Brzoza

7.Michał Musielak

8.Bogumiła Mierzwa

9.Paweł Bytner

10.Wanda Cacha

11.Damian Rzadkiewicz

12.Julia Wojciechowska

13.Paweł Gajda

 

Kukiz 15  (lista zarejestrowana przez PKW)

1.Paweł Skutecki

2.Piotr Najzer

3 Sebastian Kołacki
4 Luiza Kubacka
5 Marek Browiński
6 Tomasz Bracka
7 Maja Kurlandt-Oświecińska
8 Wojciech Dworzecki
9 Tomasz Milewski
10 Krzysztof Rydzkowski
11 Dawid Mielczarski
12 Teresa Woźniak
13 Renata Włazik
14 Marek Lewandowski
15 Teresa Doczekalska
16 Agnieszka Bykowska
17 Szpojda Lilla
18 Jerzy Woźniak
19 Weronika Szendel
20 Karol Czerkawski

 

Prawo i Sprawiedliwość (lista zarejestrowana przez PKW)

1.Tomasz Latos

2.Piotr Król

3.Bartosz Kownacki

4.Beata Kozanecka

5.Andrzej Walkowiak Polska Razem

6.Edmund Mikołajczak

7.Łukasz Schreiber

8.Maciej Szota Solidarna Polska

9.Silvana Oczkowska

10.Grażyna Szabelska

11.Bartosz Bembnista

12.Wojciech Niemczyk

13.Elżbieta Wycoska

14.Marek Kiełpiński

15.Honorata Zuger

16.Józef Znamirowski

17.Magdalena Siwak

18.Iwona Stachel

19.Leszek Kaczyńśki

20.Anna Szymańska

21.Jerzy Łaganowski

22.Maciej Różycki

23.Agnieszka Nowacka

24.Matek Witkowski.

 

Platforma Obywatelska (lista zgloszona do PKW)

1.Zbigniew Pawłowicz

2.Teresa Piotrowska

3.Paweł Olszewski

4.Krzysztof Brejza

5.Iwona Kozłowska

6.Grażyna Ciemniak

7.Łukasz Krupa

8.Aleksandra Nowakowska

9.Adam Gatner

10.Halina Janowska-Giłka

11.Elżbieta Rusielewicz

12.Bartosz Nowacki

13.Wojciech Bethke

14.Marek Sobczak

15.Maria Wróbel

16.Grzegorz Gaca

17.Marek Stanszczyk

18.Edward Hartwich

19.Paulina Popa

20.Daniel Szłapiński

21.Michał Wąsowicz

22.Paulina Gatza

23.Dominik Malicki

24.Robert Sycz

 

Nowoczesna (lista zgłoszona do PKW)

1.Michał Stasiński

  1. 2.Joanna Czerska-Thomas
  2. 3.Małgorzata Głogowska
  3. 4.Piotr Jurkowski
  4. 5.Małgorzata Piotrowska-Skrzypek
  5. 6.Tomasz Jutrowski
  6. 7.Maciej Zieliński
  7. 8.Martyna Specjał
  8. 9.Michał Grzybowski
  9. 10.Joanna Poziemska
  10. 11.Jarosław Kubiak
  11. 12.Jolanta Powierska-Czarny
  12. 13.Rafał Minichowski
  13. 14.Ewa Lichocka-Koziatek
  14. 15.Izabela Domańska
  15. 16.Ilona Batog
  16. 17.Jakub Morkowski
  17. 18.Małgorzata Kozera
  18. 19.Radosław Beer
  19. 20.Marta Korsak
  20. 21.Agnieszka Skrzypczyk
  21. 22.Marzena Urbaniak
  22. 23.Szymon Pankanin
  23. 24.Sebastian Brusik

 

KWW Zbigniewa Stonogi (lista zarejestrowana przez PKW)

1.Leszek Posłuszny

2.Marcin Cymbaluk

3.Patryk Kempiński

4.Kamila Bajenka

5.Bartosz Gralla

6.Anna Adamska

7.Magdalena Bruska

8.Marcin Rożankowski

9.Żaneta Krzemińska

10.Magdalena Chrzaniuk

11.Dariusz Bąk

12.Remigiusz Rodźko

13.Filip Betlejewski

14.Paweł Kaczmarek

 

 

 

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.