Jesteś tutaj: Home

Sejmik chce bronić bytu województwa

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 15 luty 2016 11:55

Na dzisiejsze obrady Sejmiku Województwa wniesiono projekt stanowiska o zachowanie obecnego podziału administracyjnego kraju. Czyli również o zachowanie dalszego bytu województwa kujawsko-pomorskiego.

Od pewnego czasu w Bydgoszczy pojawiają się głosy iż kujawsko-pomorskie powinno się rozpaść. Przyczyną takich opinii ma być niesprawiedliwa polityka rozwojowa Zarządu Województwa, gdzie od początku funkcjonowania kujawsko-pomorskiego dominują politycy toruńscy.
 
Wśród rewizjonistów bydgoskich prym wiedzie poseł Paweł Skutecki, który za cel polityczny stawia utworzenie województwa bydgoskiego. Jego wypowiedzi nie były traktowane poważnie. Dzisiejszy ruch na sesji Sejmiku pokazuje, iż obawy o przyszłość województwa mają miejsce. W rezultacie poseł Skutecki zaczyna się przebijać ze swoimi poglądami. 

 

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy