Jesteś tutaj: Home

Ponad 28 milionów na koncie WOŚP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne niedziela, 13 styczeń 2013 22:40

Po godzinie 21 sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował, że udało się zebrać ponad 28 milionów złotych. Ta kwota będzie jednak wyższa, gdyż cały czas liczone są pozyskane pieniądze, nie zakończyły się także wszystkie licytacje.

W serwisie aukcyjnym allegro.pl licytacja na rzecz WOŚP odbywać się będzie jeszcze przez kilka dni. Wylicytować można między innymi voucher na rejs łodzią patrolową ,,Piast” po Brdzie, przekazany przez prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego. O tym, że jest to nie lada gratka świadczy fakt, ze zwycięzca w ramach tego rejsu będzie mógł zaprosić przyjaciół, albo zorganizować romantyczną kolację. Cena na chwilkę obecną to 510 złotych.

 

Kupić można także autograf amerykańskiego aktora Davida Lyncha, który był gościem bydgoskiego festiwalu Cammerimage. Aktualna cena to 41 złotych.

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy