Jesteś tutaj: Home

Dość niebezpieczny długi weekend

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne wtorek, 16 sierpień 2016 16:29

Podczas sierpniowego długiego weekendu na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 7 wypadków, w których zginęły 3 osoby, a 5 zostało rannych. Policjanci wykluczyli z ruchu także wielu nietrzeźwych kierowców.

Zatrważające może się wydać, że zatrzymano 64 osoby będące pod wpływem alkoholu, które stanowiły poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Tylu nietrzeźwych kierujących ujawniły policyjne kontrole, nie wiemy ilu jednak udało się uniknąć odpowiedzialności. Niestety trzeba powiedzieć, że pijani kierowcy wciąż są poważnym zagrożeniem na polskich drogach.

 

Najtragiczniejszy w skutkach okazał się niedzielny wypadek w Stablewicach w powiecie chełmińskim, niedaleko Unisławia. Kierujący oplem zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia, pomimo udzielonej pomocy medycznej, zmarł 35-letni kierowca i 34-letni pasażer. Natomiast w sobotę późnym wieczorem w Świerkocinach 52-latek najechał najprawdopodobniej na leżącego rowerzystę, co skończyło się śmiercią 25-latka.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy