Wiadomości dnia

 

Aktualności

Gliszczyński się obronił. Będzie nadal przewodniczącym Rady Miejskiej

Gliszczyński się obronił. Będzie...

Rada Miejska w Koronowie podjęła dzisiaj próbę odwołania przewodniczącego Rady, byłego burmistrza Stanisława Gliszczyńskiego. W głosowaniu ten wniosek upadł, co oznacza, że Gliszczyński nadal będzie kierował...

poniedziałek, 29 styczeń 2018 00:06

Od dzisiaj jeździmy znowu Alejami Planu 6-cio letniego

Jeszcze w niedziele na Kapuściskach mieliśmy Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, od dzisiaj są to już Aleje Planu 6-cio letniego. Podobnie rzecz ma się z ulicą Przodowników Pracy, do wczoraj im. Bernarda Śliwińskiego. Czy to już ostateczne nazwy? Czas pokaże.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jednym z ciekawszych obiektów inżynieryjnych na drodze ekspresowej S-5, będzie most nad Brdą niedaleko Tryszczyna. Wykonawca odcinka Aleksandrowo – Tryszczyn (długość 14,7 km) rozpoczął już przygotowania do budowy tego mostu.

Opublikowano w Bydgoszcz

W pierwszej połowie stycznia pisaliśmy o tym, iż właściciel Facebook Mark Zuckerberg poinformował o nowej polityce jego serwisu, która zakłada ograniczenie wyświetlania się treści marketingowych oraz informacyjnych. Efekty tych zmian są już dzisiaj odczuwalne. Okazuje się jednak, że to nie koniec.

Opublikowano w Regionalne

Rząd Mateusza Morawieckiego chce jeszcze aktywniej uczestniczyć w budowaniu relacji polsko-węgierskich. W styczniu do Sejmu trafił projekt ustawy o Instytucie Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka.

Opublikowano w Magazyn

W Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO odbywa się kolejne szkolenie przed misją Resolute Support, w którym uczestniczy około 200 oficerów, którzy przygotowują się do pełnienia obowiązków w Afganistanie. Szkolenie Resolute Support odbywa się w JFTC cyklicznie.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 28 styczeń 2018 11:44

O koalicji PO-SLD w ,,Minęła 20”

Gościem sobotniej audycji TVP Info ,,Minęła 20” był poseł Łukasz Schreiber, który brał udział w dyskusji przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty. Niespodziewania dyskusja w studiu nawiązała do koalicji funkcjonującej w Radzie Miasta Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Blogi

Rok 2019 w województwie kujawsko-pomorskim rokiem Powstania Wielkopolskiego

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.