Jesteś tutaj: HomeEurowyborySikorski liderem Koalicji Europejskiej już oficjalnie

Sikorski liderem Koalicji Europejskiej już oficjalnie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego piątek, 15 marzec 2019 23:23

Listę Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego w województwie kujawsko-pomorskim otworzy były marszałek Sejmu Radosław Sikorski. Poinformował o tym w piątek lider PO Grzegorz Schetyna. Nie jest to informacja zaskakująca, bowiem o tym, że Sikorski będzie ,,jedynką” mówiło się już od kilku miesięcy.

Z ostatniego miejsca w województwie kujawsko-pomorskim wystartuje poseł Krzysztof Brejza z Inowrocławia. Są to obecnie jedyne konkrety odnośnie listy Koalicji Obywatelskiej. Najprawdopodobniej z drugiego miejsca wystartuje europoseł Janusz Zemke.

 

Już jakiś czas temu część swoich kart odsłoniło Prawo i Sprawiedliwość. Liderem listy będzie europoseł Kosma Złotowski, z drugiego miejsca wystartuje poseł Tomasz Latos. Kilka dni temu Andrzej Walkowiak poinformował, że Porozumienie Jarosława Gowina na liście PiS będzie reprezentował inowrocławski radny Marcin Wroński.

 

Pozostałe komitety są jeszcze na etapie tworzenia list.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)