Jesteś tutaj: HomeEurowyboryCzy ze związków jednopłciowych rodzą się dzieci? Zdaniem kandydatki do PE są dyskryminowane

Czy ze związków jednopłciowych rodzą się dzieci? Zdaniem kandydatki do PE są dyskryminowane

Napisane przez  Redakcja / Onet Rano Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego poniedziałek, 25 marzec 2019 21:51
Czy ze związków jednopłciowych rodzą się dzieci? Zdaniem kandydatki do PE są dyskryminowane Fot: Kancelaria Sejmu

W sobotę na konwencji formacji Wiosna Robert Biedroń zapowiedział, że liderką listy wyborczej tego komitetu w województwie kujawsko-pomorskim będzie była wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka. W poniedziałek w audycji internetowej Onet Rano przedstawiła ona dość oderwaną tezę na temat przykładu dyskryminacji osób homoseksualnych przez polskie państwa.

- Zdarza się taka sytuacja, że nie chcą urzędy zarejestrować dziecka z takiego związku, dlatego że pochodzi właśnie z rodziny homoseksualnej. To jest skandal! To jest dyskryminacja już nie tylko osób, ale już tez dzieci – mówiła w audycji Onet Rano Wanda Nowicka - To jak w Chinach, gdzie z innych powodów już tak było, że nie mogły być zarejestrowane dlatego, że jest to drugie czy kolejne w rodzinie, a u nas dlatego, że jest to dziecko pary homoseksualnej.

 

Powyższą wypowiedź trudno nawet komentować. O dziwo nie zrobiła ona też większego wrażenia na prowadzącej audycję Iwonie Kutynie, która sama stwierdziła - Skoro ksiądz potrafi powtarzać dzieciom, że dziecko nie ma duszy, nie wiem jakim cudem to wymyślił. To wpajane tego typu sformułowania powodują, że później dzieci z takich wniosków traktowane są tak, a nie inaczej.

 

Była wicemarszałek Wanda Nowicka, to na chwilę obecnie jedyne znane nazwisko dotyczące listy Wiosny w okręgu kujawsko-pomorskim.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021