Jesteś tutaj: HomeEurowyboryRuch Narodowy: Rząd PiS-u bezczelnie kłamie w sprawie roszczeń żydowskich

Ruch Narodowy: Rząd PiS-u bezczelnie kłamie w sprawie roszczeń żydowskich

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego sobota, 18 maj 2019 17:07

Niezbyt licznie, za to głośno i wyraziście – w sobotę przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Bydgoszczy odbyła się pikieta Ruchu Narodowego przeciwko amerykańskiej ustawie 447. Zdaniem wspierających komitet Konfederacji działaczy Ruchu Narodowego, rząd PiS-u nie podejmuje realnych działań, aby uniemożliwić spełnienie żydowskich roszczeń wobec Polski.

Wartość żydowskich roszczeń w czasie pikiety oceniono na ponad 300 mld dolarów, czyli ponad bilion złotych.

 

-Chcieliśmy powiedzieć, że nie godzimy się na płacenie organizacjom żydowskim jakichkolwiek roszczeń. Polska jako największa ofiara II wojny światowej poniosła największe straty, w Warszawie nie pozostał kamień na kamieniu. Inni ludzie w całej Polsce tracili swoje domy bezpowrotnie, Niemcy zbombardowali je do cna, dlaczego mamy płacić organizacjom żydowskim, które mocno oto lobbują? - powiedziano podczas pikiety - Rząd Prawa i Sprawiedliwości bezczelnie kłamie, że Polska nie zapłaci żadnych roszczeń. Polska podpisała deklaracje z Terezina, której rząd Prawa i Sprawiedliwości nie wypowiedział, która daje Żydom prawo do tego, aby swoje majątki utracone, jak oni to nazywają, odzyskiwań. Nie ma tego opcji, Ruch Narodowy wraz z Konfederacją stoi na stanowisku, że nie będziemy płacić żadnych roszczeń.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)