Jesteś tutaj: HomeEurowyboryPKW zatwierdziła podpisy Polski Razem

PKW zatwierdziła podpisy Polski Razem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego wtorek, 08 kwiecień 2014 11:01

We wtorek za tydzień minie ostateczny termin rejestracji list wyborczych przez komitety. W każdym okręgu rejestracja kandydatów musi być poparta 10 tys. podpisów obywateli, którzy popierają rejestracje listy. Jeżeli dany komitet zarejestruje listy w 7 okręgach, w pozostałych nie musi już składać podpisów.

W wojewódzkie kujawsko-pomorskim jako pierwsza listę próbowała zarejestrować Polska Razem, której przedstawiciele wczoraj z rana przybyli do Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Kilka godzin później gościć mieli członkowie komitetu Europy Plus i Twojego Ruchu z osobistym udziałem Janusza Palikota.

 

Jak wynika z rejestru umieszczonym na stronie PKW uchwałę Okręgowa Komisja Wyborcza przyjęła tylko w stosunku do partii Jaroslawa Gowina reprezentowanej w naszym województwie przez Andrzeja Walkowiaka. Komisja wezwała komitet do poprawienia błędów formalnych. Jak informują nas przedstawiciele sztabu, są to drobne uchybienia. Zatwierdzone zostały natomiast podpisy zebrane przez Polskę Razem w kujawsko-pomorskim.

Warte obejrzenia

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021