Jesteś tutaj: HomeEurowyboryZybertowicz: PO nie jest zdolna do racjonalnej polityki

Zybertowicz: PO nie jest zdolna do racjonalnej polityki

Napisane przez  Redakcja / TOK FM Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego środa, 09 kwiecień 2014 19:36

Prof. Andrzej Zybertowicz z Torunia, numer 2 na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w radiu TOK FM wyraził pogląd, że partia Donalda Tuska jest tak skrępowana, że nie jest zdolna do prowadzenia racjonalnej polityki.

 

- Platforma Obywatelska wykazała niezdolność do realizowania nawet prostych celów rozwojowych – mówił na antenie radia TOK FM prof. Andrzej Zybertowicz - Platforma Obywatelska nie jest zgodna do naprawy mechanizmu. Jest ona obrośnięta bluszczem klientelistycznych powiązań, w którym czuje się dobrze. Państwo PO to jest państwo korzyści i interesu. Platforma jest tak skrępowana przez lojalność, powiązania, firmy, firemki, znajomych, że nie jest zdolna do racjonalnej polityki.

 

Przykładem tego ma być służba zdrowia, w której mimo większych nakładów finansowanych, cały czas brakuje środków na leczenie , z powodu złego zarządzania systemem.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy