Jesteś tutaj: HomeEurowyboryRostowski na konwencji o zielonej wyspie i zagrożeniu rosyjskim

Rostowski na konwencji o zielonej wyspie i zagrożeniu rosyjskim

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego niedziela, 13 kwiecień 2014 00:11

W Sopocie odbyła się w sobotę konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej z udziałem premiera Donalda Tuska oraz kandydatów tej partii ubiegających się o mandat europoselski. Lider kujawsko-pomorskiej listy Jan Vincent Rostrowski podkreślał niebezpieczne położenie w jakim znalazła się Polska.

- Polska między Niemcami a Rosją, Polska między Wschodem a Zachodem jest Polską narażoną na utratę niepodległego bytu. Polska niepodległa to Polska Unii Europejskiej, to Polska w NATO, to Polska aktywnie działająca na rzecz integracji Europy a nie dezintegracji Europy, i to wszyscy muszą wreszcie zrozumieć – jasno podkreślał premier Donald Tusk.

 

- Od uzyskania przez Polskę wolności 20 lat temu żadna formacja nie musiała sprostać takim wyzwaniom jak Platforma Obywatelska – wyjaśniał były minister finansów, obecnie kandydat z naszego województwa Jan Vincent Rostowski -W 2008 roku rozpoczął się największy kryzys gospodarczy na świecie. Przeszliśmy przez niego nie tylko jako zielona wyspa, ale także jako kraj, który doznał w Europie największego wzrostu gospodarczego.

 

Po tych słowach na sali rozległy się oklaski.

 

Dzisiaj grozi nam obalenie międzynarodowego porządku prawnego, który zapewnił spokój w Europie na ćwierć wieku od upadku komunizmu. Dzisiaj musimy zapewnić jedność Europy i całego zachodu euroatlantyckiego w obliczu zbrojnej agresji na wschodzie – zaznaczał Rostowski.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy