Jesteś tutaj: HomeEurowyboryRostowski przeprosił za Czarneckiego

Rostowski przeprosił za Czarneckiego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Wybory do Parlamentu Europejskiego wtorek, 15 kwiecień 2014 00:22

Będący liderem listy wyborczej Platformy Obywatelskiej w województwie kujawsko-pomorskim były wicepremier Jan Vincent Rostowski na konferencji prasowej zorganizowanej w Bydgoszczy przyznał, że zdecydował się kandydować z naszego województwa, gdyż zachęcał go do tego minister Radosław Sikorski.

Rostowski w czasie spotkania z dziennikarzami wyjaśnił, że Platforma Obywatelska zaproponowała mu kilka okręgów z których mógł startować. Zdecydował się na kujawsko-pomorskie, gdyż zachęcał go do tego minister Radosław Sikorski Zależało mu, abym został ambasadorem tego regionu i ściągnął do niego inwestorów –wyjaśniał Jan Vincent Rostowski.

 

Kandydat PO przyznał, że nie dziwi go duże oburzenie mieszkańców regionu, iż liderem listy jest tzw. ,,spadochroniarz”.

 

- Europoseł Ryszard Czarnecki sprawił, że mogą mieszkańcy czuć niechęć do kandydatów z importu – wyjaśniał Rostowski – Pozostaje nam przeprosić mieszkańców za europosła Czarneckiego – wyjaśniał.

 

W opinii byłego wicepremiera osoba reprezentująca dany region w Parlamencie Europejskim powinna w nim dość często przebywać. Sam zapowiedział zamieszkanie na stałe w naszym województwie.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy