Jesteś tutaj: Home

W urodziny odwiedźcie profesora Ciekawskiego

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane wtorek, 29 listopad 2016 16:44

Organizacja imprezy urodzinowej dla młodej pociechy nie musi być wcale wielkim wyzwaniem. Wystarczy skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy. O niezapomniane wrażenia zadbają kreatywni i doświadczeni animatorzy.

Family Park w Bydgoszczy to doskonałe miejsce na zabawę urodzinową z udziałem przyjaciół naszego dziecka. Organizacja urodzin w Bydgoszczy nigdy nie była tak łatwa.

 

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park umożliwi spędzenie tego ważnego dla każdego dziecka poprzez połączenie zabawy z nauką. Dzięki temu wraz ze swoimi młodymi przyjaciółmi nasza pociecha będzie się nie tylko dobrze bawić, ale również może rozwijać swoje pasje. Być może obudzi przy tej okazji zamiłowanie no nauki i zdobywania wiedzy.

 

Ciekawą propozycją może być zatem skorzystanie z sali tematycznej profesora Ciekawskiego. W ramach zabawy korzystać można w niej ze ściany wspinaczkowej, samochodzików, armatek, czy kręgli. Family Park oferuje również szereg innych pokojów tematycznych.

 

Dla solenizanta oraz uczestników jego zabawy urodzinowej przewidziano również poczęstunek.

 

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.