Jesteś tutaj: Home

W urodziny odwiedźcie profesora Ciekawskiego

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane wtorek, 29 listopad 2016 16:44

Organizacja imprezy urodzinowej dla młodej pociechy nie musi być wcale wielkim wyzwaniem. Wystarczy skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy. O niezapomniane wrażenia zadbają kreatywni i doświadczeni animatorzy.

Family Park w Bydgoszczy to doskonałe miejsce na zabawę urodzinową z udziałem przyjaciół naszego dziecka. Organizacja urodzin w Bydgoszczy nigdy nie była tak łatwa.

 

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park umożliwi spędzenie tego ważnego dla każdego dziecka poprzez połączenie zabawy z nauką. Dzięki temu wraz ze swoimi młodymi przyjaciółmi nasza pociecha będzie się nie tylko dobrze bawić, ale również może rozwijać swoje pasje. Być może obudzi przy tej okazji zamiłowanie no nauki i zdobywania wiedzy.

 

Ciekawą propozycją może być zatem skorzystanie z sali tematycznej profesora Ciekawskiego. W ramach zabawy korzystać można w niej ze ściany wspinaczkowej, samochodzików, armatek, czy kręgli. Family Park oferuje również szereg innych pokojów tematycznych.

 

Dla solenizanta oraz uczestników jego zabawy urodzinowej przewidziano również poczęstunek.

 

Kosma Złotowski

Radio Maryja o działaniach posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego:

Jedyną grupą, która naprawdę straci na tych przepisach, będą przestrzegające prawa małe i średnie firmy, które często funkcjonują na granicy opłacalności. Odebranie im jednolitego narzędzia, które pozwala im konkurować na rynku europejskim, to ich faktyczna likwidacjazaznaczył Kosma Złotowski.

 

Więcej o sprawie przeczytać można pod tym linkiem

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.