Jesteś tutaj: Home

Za tydzień zmiany w rozkładach jazdy pociągów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 03 marzec 2016 20:55

Zgodnie z harmonogramem 13 marca wejdzie w życie wiosenna korekta rozkładów jazdy. W kujawsko-pomorskim spółka Przewozy Regionalne uruchomi dodatkowe pociągi w relacji Bydgoszcz – Laskowice Pomorskie.

 

Na początku informujemy iż dojdzie do kilku przesunięć godzin odjazdów, stąd też zalecamy sprawdzenie aktualnych rozkładów, które będą obowiązywać po 13 marca.

 

Od soboty 19 marca uruchomiony zostanie nowy pociąg, który o 9:50 wyjedzie ze stacji Bydgoszcz Główna w kierunku Jabłonowa Pomorskiego (przyjazd 11:38). Pociąg powroty z Jabłonowa Pomorskiego wyjedzie o godzinie 11:48 i w Bydgoszczy będzie się meldował o godzinie 13:34. Dodatkowy wieczorny pociąg zostanie uruchomiony również na trasie Bydgoszcz - Laskowice Pomorskie.

 

Już od 13 marca obowiązywać będzie natomiast wydłużona trasa dla pociągu z Bydgoszczy (odjazd 4:30) do Wyrzyska. Pociąg ten będzie docierał dalej do Piły (przyjazd 5:49). Natomiast pociąg powroty z Piły wyruszy o godzinie 5:49, aby dotrzeć do stacji Bydgoszcz Główna o godzinie 6:19.

 

Kosma Złotowski

Klęska. Upadek. Powstanie Warszawskie. Ale skoro klęska, skoro upadek, dlaczego komuniści przez cały okres Prylu usiłowali wymazać powstanie z historii? Przecież jeśli była to klęska, to klęska „reakcyjnego Londynu”. A jednak taka narracja się nigdy nie przebiła. 1 sierpnia warszawiacy zawsze spotykali się na Powązkach. Zawsze, przez cały okres komunizmu, pamiętali. Pamiętali nie tylko klęskę, pamiętali - przede wszystkim - WALKĘ.

Czytaj więcej: Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.