Jesteś tutaj: Home

Przyjęcia urodzinowe w nowej scenerii

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane poniedziałek, 08 sierpień 2016 14:27

Przyjęcie urodzinowe jest dla dziecka niezwykle ważnym przeżyciem, stąd też jego przygotowania wymaga niezwykłej staranności, a to wymagać może od rodziców szczególnego wysiłku. Z pomocą przychodzi jednak Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park przy ulicy Fordońskiej 246 w Bydgoszczy.

 

Na potrzeby organizacji urodzin dla dzieci w Bydgoszczy dostępnych jest osiem różnych pokojów tematycznych. Ostatnio odświeżony został pokój morski, w którym około 30 dzieci weźmie udział w pirackiej wyprawie po skarb.

 

O to, aby urodziny w Bydgoszczy były niezapomniane zadba przeszkolony animator, którego opieka nad uczestnikami zabawy wliczona jest w cenę organizacji przyjęcia. Nie zabraknie również poczęstunku.

 

Dla dzieci lubiących sport Family Park oferuje przyjęcie urodzinowe w pokoju sportowym. Wówczas elementem przewodnik zabawy urodzinowej będzie współzawodnictwo sportowe w licznych konkurencjach. Szczególnie ciekawa może wydać się z kolei zabawa w Sherlocka Holmsa w pokoju małego detektywa, w którym dzieci będą pod opieką animatora rozwiązywać zagadkę kryminalną. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma legitymację Detektywistyczną.

 

19 kwietnia 1346 roku

król Kazimierz III Wielki

nadał Bydgoszczy prawa miejskie

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.