Jesteś tutaj: Home

Z Bydgoszczy PolskimBusem na Ukrainę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 17 październik 2016 16:51

Przewoźnik autobusowy PolskiBus informuje o nawiązaniu partnerskiej współpracy z firmą Ideal Travel i zapowiada uruchomienie 21 października dwóch linii łączących Bydgoszcz z Lwowem i dwoma innymi miastami na Ukrainie.

-Od dawna otrzymywaliśmy prośby od naszych Pasażerów dotyczące wprowadzenia połączeń na Ukrainę. Wiemy że jest to niezwykle atrakcyjny kierunek pod kątem turystycznym jak i edukacyjnym. Z przyjemnością ogłaszam naszą najnowszą współpracę partnerską w ramach której klienci z 18 polskich miast mają do dyspozycji połączenia z popularnym Lwowem i sześcioma innymi pięknymi ukraińskimi miastami – informuje Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Linia U1 jeździć będzie na trasie: Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz- Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lwów – Iwano-Frankiwz – Czerniowc

 

Z Bydgoszczy autobusy spod dworca PKS będą wyjeżdżać w nocy o godzinie 0:50, w Warszawie pojawią się przed godziną 7, zaś przyjazd do Lwowa planowany jest przed godziną 17:05. Do Czeniowc autobus dotrzeć powinien o godzinie 0:10, czyli prawie dobę po wyjeździe z Bydgoszczy.

 

Autobus powroty z Czerniowc wyruszy o godzinie 6:30, z Lwowa wyjedzie o godzinie 13:50, z Warszawy – 22:20, aby w Bydgoszczy pojawić się o godzinie 4:40.

 

Trzeba pamiętać o konieczności posiadania paszportu.

 

Chcąc zamówić bilet na przyszły tydzień, za podróż z Bydgoszczy do Lwowa zapłacimy około 140 zł.

 

Z Bydgoszczy PolskimBusem możemy pojechać również do: Gdańska, Poznania, Wrocławia i Pragi.

 

Kosma Złotowski

Nie żyje Helmut Kohl. Polityk wybitny. A przy tym polityk urodzony pod szczęśliwą gwiazdą. Pięciokrotny kanclerz...

Opublikowany przez Kosma Złotowski na 16 czerwca 2017

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.