Jesteś tutaj: HomeInowrocławWyróżniono budynki tworzące wizytówkę architektoniczną Inowrocławia

Wyróżniono budynki tworzące wizytówkę architektoniczną Inowrocławia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 13 grudzień 2017 15:36
Wyróżniono budynki tworzące wizytówkę architektoniczną Inowrocławia Fot: Ki24.info

We wtorek rozstrzygnięto coroczny konkurs, w ramach którego przyznawany jest tytuł ,,Mistera Budownictwa – Inowrocław”. Władze miasta chcą w ten sposób promować tych właścicieli nieruchomości, którzy czują się współodpowiedzialni za budowanie dobrego wizerunku miasta wśród jego gości.

Tytułem ,,Mistera Budownictwa – Inowrocław 2017” wyróżniono dwie realizacje: ,,Kamienice Moderna” przy ulicy Solankowej 57 jako obiektu nowo wybudowanego oraz budynku Sądu Rejonowego w Inowrocławiu przy ulicy Gabriela Narutowicza 57 za remont elewacji.

 

Nagrodą dla zdobywców tytułu ,,Mistera Budownictwa – Inowrocław 2017” oprócz prestiżu jest również kwota 5 tys. zł.

 

Swojego mistera wybierać mogli również internauci. Za najlepszą realizację bieżącego roku uznali oni nową siedzibę Flandrii przy ul. Andrzeja 15.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Skrót: Dąb Potulice – Zawisza

  W pierwszej połowie Dąb miał kilka okazji do sprawienia niespodzianki i zdobycia prowadzenia nad liderem Zawiszą Bydgoszcz. Swoje okazje wypracowali również goście. Dzięki temu był to naprawdę ciekawy mecz. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.

 • Dąb próbował zatrzymać Zawiszę

  W rundzie jesiennej piłkarze Dębu Potulice otrzymali od Zawiszy Bydgoszcz duże lanie przegrywając 11:1. Dzisiaj Dąb był zmobilizowany do rewanżu za tamten gorszy występ, przez co sprawił niebiesko-czarnym duże problemy. Walka o punkty toczyła się praktycznie do ostatniego gwizdka sędziego.

Wiadomości sportowe

19 kwietnia 1346 roku

król Kazimierz III Wielki

nadał Bydgoszczy prawa miejskie

Kosma Złotowski

 • Samorządowcy chcą reformy systemu wynagrodzeń prezydentów, burmistrzów i wójtów

  Głos w sprawie zapowiedzi posła Jarosława Kaczyńskiego, dążenia do obniżenia wynagrodzeń samorządowców, zabrał Związek Miast Polskich. Zrzeszenie skupiające większość polskich samorządów podkreśla, iż od kilku lat oczekuje przeprowadzenia reformy wynagrodzeń, która miałaby m.in. uzależnić wynagrodzenie od wielkości samorządy, liczby mieszkańców.

 • Spółka marszałkowska wzięła się za sprzedaż internetu. Czy narusza to wolną konkurencję?

  Kujawsko-Pomorskie Systemy Informatyczne to jedna z wielu spółek Samorządu Województwa. Powstała w celu doprowadzenia szybkiego internetu do urzędów i szkół. Jej działalność jest dość stanowczo krytykowana przez radnych opozycji, którzy najchętniej KPSI po prostu by zlikwidowali. Według opozycji nie przynosi ona planowanych efektów, a na dodatek jej finanse znajdują się pod kreską.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.