Jesteś tutaj: HomeInowrocławWyróżniono budynki tworzące wizytówkę architektoniczną Inowrocławia

Wyróżniono budynki tworzące wizytówkę architektoniczną Inowrocławia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 13 grudzień 2017 15:36
Wyróżniono budynki tworzące wizytówkę architektoniczną Inowrocławia Fot: Ki24.info

We wtorek rozstrzygnięto coroczny konkurs, w ramach którego przyznawany jest tytuł ,,Mistera Budownictwa – Inowrocław”. Władze miasta chcą w ten sposób promować tych właścicieli nieruchomości, którzy czują się współodpowiedzialni za budowanie dobrego wizerunku miasta wśród jego gości.

Tytułem ,,Mistera Budownictwa – Inowrocław 2017” wyróżniono dwie realizacje: ,,Kamienice Moderna” przy ulicy Solankowej 57 jako obiektu nowo wybudowanego oraz budynku Sądu Rejonowego w Inowrocławiu przy ulicy Gabriela Narutowicza 57 za remont elewacji.

 

Nagrodą dla zdobywców tytułu ,,Mistera Budownictwa – Inowrocław 2017” oprócz prestiżu jest również kwota 5 tys. zł.

 

Swojego mistera wybierać mogli również internauci. Za najlepszą realizację bieżącego roku uznali oni nową siedzibę Flandrii przy ul. Andrzeja 15.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Skrót: Naprzód Jabłonowo – Zawisza Bydgoszcz

  W relacji z meczu 2 kolejki V ligi pisaliśmy, że wynik spotkana nie odzwierciedla emocji jakie panowały na boisku, zwłaszcza w pierwszej połowie, która mogła postawić niebiesko-czarnych w trudnej sytuacji. Te emocje chcemy Wam pokazać przez emisję skrótu z tego meczu.

 • Wbrew wynikowi dla Zawiszy nie była to łatwa przeprawa

  Wynik 2 kolejki V ligi rozgrywanej w Jabłonowie Pomorskim może sugerować, że niebiesko-czarni zespołowi Naprzodu zgotowali pogrom na boisku. Będąc na meczu przeżywało się jednak ogromne emocje, bowiem gospodarze mieli sytuację, aby sprawić niespodziankę w meczu przeciwko Zawiszy.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • O tym jak samoloty celowo rozpylają nad Polską truciznę

  Rozwój technologii sprawia, że w internecie każdy może publikować właściwie wszystko co mu przyjdzie do głowy. Pozwala to np. rozpowszechniać teorie o tym jak za pomocą szczepionek planuje się dokonać ,,depopulacji ludzkości”, truć mają nas natomiast chemikalia celowo wypuszczane przez latające samoloty tzw. ,,chemitrails”. Gorzej, gdy takie teorie zaczynają rozpowszechniać przedstawiciele polskiego parlamentu, izby którzy mimo wszystko powinni starać się dbać o poważny wizerunek.

 • Czy kujawsko-pomorscy rolnicy otrzymają we wrześniu pomoc rządową?

  Susza kolejny rok z rzędu nie oszczędza kujawsko-pomorskich rolników, choć w tym roku skala tego zjawiska jest szczególna. 31 lipca Rada Ministrów zdecydowała się przeznaczyć na pomoc dla poszkodowanych przez suszę blisko 800 mln zł, mówi się nieoficjalnie nawet o zwiększeniu tej kwoty. Żeby rolnicy otrzymali pieniądze we wrześniu, do końca tego tygodnia samorządy powinny zakończyć szacowanie szkód.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.