Jesteś tutaj: HomeMagazynMagyaHirekZobacz klip z tourne Hungaricii po Polsce

Zobacz klip z tourne Hungaricii po Polsce

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magyar Hirek środa, 23 marzec 2016 20:02

,,Przybądź wolności” (węg. Jöjj el szabadság ) to tytuł polskojęzycznego albumu kultowego zespołu węgierskiego Hungarica. Album nawiązuje do patriotyzmu, walki o wolność i przede wszystkim przyjaźni polsko-węgierskiej. Jesienią w łączności z polskim Świętem Niepodległości Węgrzy grali koncerty w południowej Polsce. Z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej zespół prezentuje specjalny klip dedykowany Polakom.

Hungarica przygotowuje już wiosenne tourne po naszym kraju – 9 kwietnia zagra w Krakowie zaś dzień później we Wrocławiu. Istnieje duża szansa również na koncerty w północnej Polsce, rozmowach pojawia się również miasto Bydgoszcz.

 

Premiera klipu miała miejsce dzisiaj (23 marca) o godzinie 20:00.

Kosma Złotowski

Wspólnie z wiceprzewodniczącym Grupy EKR Prof. Ryszard Legutko oraz wiceprzewodniczącym Komisji Transportu i Turystyki PE Tomasz Poręba - Poseł do Parlamentu Europejskiego skierowaliśmy list do komisarz Violety Bulc w sprawie skargi Komisji Europejskiej dotyczącej ograniczenia przez rząd swobodnego ruchu pojazdów do 11,5 tony po drogach publicznych w Polsce.

 

Więcej o sprawie przeczytać można pod tym linkiem

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.