Jesteś tutaj: HomeRegionNiezbędnik wyborczyKandydaci do Rady Miasta Bydgoszczy

Kandydaci do Rady Miasta Bydgoszczy

Napisał  Opublikowano w Niezbędnik wyborczy piątek, 03 październik 2014 18:22

Lista kandydatów do Rady Miasty Bydgoszczy w wyborach ogłoszonych na dzień 16 listopada 2014.

 

 

Okręg nr 1 (Osowa Góra, Czyżkówko, Wilczak, Miedzyń, Piaski,  Smukała i Opławiec)

KWW Porozumienie Dombrowicza

1.Bogdan Dzakanowski

2. Małgorzata Tafil-Klawe

3.Jan Raczycki

4. Krzysztof Furmanowicz

5. Hanna Kowalewska

6. Jacek Kosmalski

7.Anna Żelaśkiewicz

8.Violleta Kowalska

9.Sławomir Pawlicki

10. Konstanty Dombroiwcz

 

KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1. Paweł Lichocki

2.Patryk Grotomirski

3. Cyprian Sajna

4. Paweł Głuszkowski

5. Agnieszka Bykowska

6. Tomasz Bogaczyk

7. Kamila Nawrocka

8. Marta Małgorzewicz

9. Anita Szewczuk

10. Jerzy Woźniak

 

KKW SLD Lewica Razem

1. Jacek Kwaśniewski

2. Marek Jeleniewski

3. Elżbieta Kamińska-Zielińska

4. Maciej Kamiński

5. Dawid Paterski

6. Katarzyna Siergiej

7.Edward Sell

8. Magdalena Marcinkowska

9. Aleksandra Sobańska

10. Michał Moczadło

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Tomasz Rega

2. Szymon Róg

3. Czesław Wisznewski

4. Andrzej Adamski

5. Mirosława Chmielewicz

6.Mateusz Krzemkowski

7.Karolina Piasecka

8. Sylwia Piotrowska

9. Halina Miłoś

10. Dawid Bukowiński

 

 

KW Platforma Obywatelska

1. Grażyna Ciemniak

2. Łukasz Kowalski

3. Agnieszka Bąk

4. Tomasz Warda

5. Helena Skonieczna

6. Waldemar Kulpa

7. Andrzej Kaczmarek

8. Wojciech Bulanda

9. Ewelina Ludwig

10. Karol Kabaciński

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Małgorzata Bielska

2. Leszek Bagniewski

3. Paweł Ostrowski

4. Paweł Frąszczak

5. Magdalena Muszyńska

6. Joanna Maciejewska

7. Anita Śmietanowska

8. Ewelina Śliwińska

9. Roman Biskupski

 

KW Metropolia Bydgoska

1. Barbara Parucka

2. Anna Portała

3. Adam Goździewski

4. Patrycja Szumska

5. Dorota Gałązka

6. Piotr Górski

7. Waldemar Glama

8. Piotr Chlebowski

9. Krzysztof Kaufka

10. Bronisław Drawczyński

 

KWW Małgorzaty Stawickiej

 

1. Małgorzata Gotowska

2. Janusz Kapuściński

3. Jakub Gawroński

4. Agnieszka Sarnecka

5. Danuta Twarowska

6. Piotr Grabowicz

7. Mirosław Radajewicz

 

 

Okręg nr 2 (Leśne, Bielawy, Bartodzieje)

KWW Porozumienie Dombrowicza

1.Jerzy Woźniak

2.Barbara Kozber (radna)

3.Teresa Doczekalska

4.Tomasz Rybacki

5.Elżbieta Kossakowska

6. Albin Kozłowski

7.Romuald Dragan

8.Monika Grzybowska

9.Rafał Poreda

10.Andrzej Man

 

KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1. Jędrzej Florek

2. Jacek Bystry

3.Karol Kwiatkowski

4.Brian Szarek

5. Katarzyna Pałuczak

6. Alicja Groll

7. Agata Pomiarowska

8. Artur Borowski

9. Zore Piotrowska

10. Bartłomiej Jaruzel

 

KKW SLD Lewica Razem

1. Jan Szopiński

2. Karolina Tomas

3. Jacek Bukowski

4. Izabela Nowicka

5. Kornel Kopczyk

6. Monika Bujak

7. Tomasz Karabasz

8. Anna Turowiec

9. Robert Gabinecki

10. Jędrzej Giziński

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Krystian Frelichowski

2. Stanisław Grodzicki

3. Krystyna Perejczuk

4. Krystyna Sawicka

5. Jerzy Krzemiński

6. Jarosław Tudorowski

7. Dominika Złotowska

8. Teresa Pastuszewska

9. Edward Wojciechowski

10. Łukasz Szeląg

 

KW Platforma Obywatelska

1. Janusz Drozdalski

2. Jakub Mikołajczak

3. Jadwiga Drzycimska

4. Magda Maciejewska

5. Krystyna Szafrańska

6. Eugeniusz Sypniewski

7. Martyna Wegner

8. Piotr Szymański

9. Joanna Prętkiewicz-Szumiło

10. Szymon Puławski

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Damian Kowalewski

2. Wojciech Kokoszczyński

3. Katarzyna Sankowska

4. Marzena Wojtynowska

5. Michał Ludwikowski

6. Dominika Affelska

7. Agnieszka Burchard

8. Aleksandra Gradek

9. Filip Gorczyński

10. Agnieszka Pytlik

 

KW Metropolia Bydgoska

1. Jerzy Bieńkowski

2. Krzysztof Ziętara

3. Monika Stachowicz-Niewiadomska

4. Maria Gładyszeska

5. Marta Zalita

6. Michał Pawlak

7. Dariusz Markowski

 

KWW Małgorzaty Stawickiej

1. Małgorzata Stawicka

2. Dariusz Beban

3. Joanna Fischer

4. Adriana Lasecka

5. Małgorzata Miedzińska

6. Barbara Kriese

7. Krzysztof Twarowski

8. Władysław Bykowski

9. Jolanta Czarnobaj

10. Marcin Domiński

 

KWW Przyszłość Mariusz Nowowiejski

1. Łukasz Ulanowski

2. Grzegorz Kosiło

3. Małgorzata Kowalczyk

4. Wanda Kruszyna

5. Dariusz Nowowiejski

 

Okręg nr 3 (Fordon)

KWW Porozumienie Dombrowicza

1.Jerzy Boniecki

2. Krzysztof Mójta

3. Roksana Andrzejewska

4.Jerzy Nieradko

5.Arkadiusz Kościerski

6.Benedykt Odya

7. Maciej Zabielski

8.Eleonora Janowicz

9.Barbara Zamiatowska

10.Bożena Bembnista

11. Sławomir Ginter

12.Teresa Śnitko

 

KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1. Jacek Groll

2. Adam Nawrocki

3.Justyna Jaruzel

4.Rafał Szychulski

5. Marzena Konzorska

6. Teresa Chyrek

7.Irena Leksińska

8.Nicholas Piotrowski

9. Jakub Mellem

10.  Łukasz Adamski

11. Iweta Skierska

12. Filip Sypniewski

 

KKW SLD Lewica Razem

1. Kazimierz Drozd

2. Magdalena Krysińska

3. Przemysław Biegański

4. Halina Renz

5. Jacek Majewski

6. Marta Koczorowska

7. Artur Wadas

8. Magdalena Górecka

9. Edyta Kuziemska

10. Leszek Hejne

11. Lidia Żabińska

12. Krystian Kisiel

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Łukasz Schreiber

2. Ewa Kozanecka

3. Tadeusz Kondrusiewicz

4. Bożena Kula

5. Andrzej Młyński

6. Danuta Siuda

7. Anna Sułkowska

8. Marek Grzybowski

9. Tomasz Zagrabski

10. Teresa Piecyk

11. Tomasz Gładykowski

12. Zbigniew Kot

 

 

KW Platforma Obywatelska

1. Maciej Zegarski

2. Karolina Zwierzchowska

3. Bogna Wojciechowska-Blachowska

4. Lech Zagłoba-Zygler

5.  Bogdan Daroszewski

6.  Karina Kaczamrek

7. Katarzyna Zalewska

8. Jadwiga Rzepecka-Laskowska

9. Anna Stankiewicz

10. Jakub Kutka

11. Helena Rucińska

12. Dariusz Sztajerowski

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Maciej Pytlik

2. Anna Dolińska

3. Marcin Świtała

4. Mateusz Piechota

5. Wiesław Marosz

6. Ewa Drobińska

7. Bartosz Łukasik

8. Joanna Cierpińska

9. Roma Gorczyca

10. Beata Makowska

11. Agnieszka Oszywa-Olejnik

 

KW Metropolia Bydgoska

1. Robert Szatkowski

2. Jędrzej Skupsz

3. Bożena Sałacińska

4. Przemysław Majkowski

5. Stanisław Andruszkiewicz

6. Bogumiła Nejman

7. Jadwiga Stachnik

8. Ewelina Młodzik

9. Tomasz Omniczyński

10. Wojciech Duda

11. Krzysztof Jaszczyk

 

KWW Małgorzaty Stawickiej

1. Tomasz Popowski

2. Tomasz Janiak

3. Aleksandra Plucińska-Huk

4. Łucka Dzięgielewska

5. Hanna Frączak

6. Michał Kozłowski

7. Dorota Gawłowska

8. Rafał Łuka

 

KWW Przyszłość Mariusz Nowowiejski

1. Sławomir Sidor

2. Danuta Musiał

3. Łukasz Kaszyńśki

4. Krzysztof Mańkowski

5. Mariusz Cherek

6. Juliana Nowowiejska

 

Okręg nr 4 (Błonie, Szwederowo, Skrzetusko)

KWW Porozumienie Dombrowicza

1.Leszek Latosiński

2. Karolina Biskup

3.Marek Grabowicz

4.Dariusz Wojtczak

5.Anita Chojnacka

6.Waldemar Wiśniowski

7.Krystyna Wolańska-Koperska

8.Joanna Czechowska

9. Jan Siuda

10. Jarosław Iwan

 

KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1. Andrzej Ignatowicz

2.Adrian Burzych

3.Paweł Przybysz

4. Wojciech Kloska

5.Jakub Błaszczak

6. Natalia Pawłowska

7. Patryk Wesołowski

8. Teresa Woźniak

9. Katarzyna Puchowska

10. Nadia Gruszka

 

KKW SLD Lewica Razem

1. Tomasz Puławski

2. Ewa Łapińska

3. Beata Kowalczyk

4. Agnieszka Winiatowska

5. Grażyna Harasymowska

6. Krzysztof Kozłowski

7. Jakub Brągiel

8. Malwina Trojanowska

9. Jakub Pisarek

10. Krzysztof Kobiera

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Rafał Piasecki

2. Jan Gaul

3. Stefan Pastuszewski.

4. Agnieszka Laska

5. Hanna Marchlik

6. Mirosław Charczuk

7. Magdalena Wenderska

8. Angelika Wojczak-Wiktorowicz

9. Krzysztof Duda

10. Szymon Gajewski

 

KW Platforma Obywatelska

1. Elżbieta Rusielewicz

2. Janusz Czwojda

3. Alicja Witowska-Araszkiewicz

4. Grażyna Kufel

5. Szymon Szramka

6. Małgorzata Sułkowska

7. Aneta Pytlak

8. Marcin Heymann

9. Marcin Podraza

10. Maria Lorentowicz-Zagalak

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Angelika Kałmuczak

2. Marek Zieliński

3. Karolina Marosz

4. Małgorzata Rostowska

5. Piotr Nowakowski

6. Ewa Magierowska

7. Beata Chaberska

8. Teresa Bąk

9. Łukasz Glazinski

10. Mirosław Pawlak

 

KW Metropolia Bydgoska

1. Iwona Jastrzębska-Puzowska

2. Krzysztof Gburczyk

3. Adam Sokołowski

4. Igor Łyjak

5. Katarzyna Karasek

6. Hanna Kardach

7. Grażyna Szypura

 

KWW Małgorzaty Stawickiej

1. Arkadiusz Czapiewski

2. Tomasz Kryszak

3. Paweł Adamski

4. Wiesław Dziergawka

5. Teresa Kulczyk

6. Barbara Nowakowska

7. Sylwia komoń

8. Krzysztof Duda

9. Dorota Ludka

10. Michał Przyborowski

 

 

Okręg nr 5 (Śródmieście, Stary Rynek, Wzgórze Wolności, Bocianowo)

KWW Porozumienie Dombrowicza

1.Danuta Reiter-Warczak

2. Maciej Marynowski

3.Dominika Muszyńska-Jeleszyńska

4.Krystyna Klatecka

5. Olaf Szala

6.Zygmunt Bazali

7. Kamil Ratke

8.Elżbieta Ługiewicz-Łbik

9.Henryk Pulchny

10. Robert Łucka

 

KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1. Wojciech Leksiński

2. Damian Gastoł

3. Seweryn Stadnicki

4.Kamila Landowska-Ligarzewska

5. Małgorzata Puchowska

6. Jarosław Pawłowski

7. Jagoda Ośko

8. Krzysztof Groll

9. Małgorzata Szarek

10. Witold Terechowicz

 

KKW SLD Lewica Razem

1. Ireneusz Nitkieiwcz

2. Zdzisław Tylicki

3. Teresa Nawrocka

4. Zdzisław Pruss

5. Hanna Bryske

6. Bartosz Jankowski

7. Wiesław Maleski

8. Renata Jakobi

9. Daria Omińska

10. Szymon Wiłnicki

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Mirosław Jamroży

2. Jarosław Wenderlich

3. Sławomir Młodzikowski

4. Lidia Wegner

5. Marek Dłuski

6. Roman Matthews

7. Marta Konrad

8. Danuta Rega

9. Beata Wróblewska

10. Marcin Lewandowski

 

 

KW Platforma Obywatelska

1. Zbigniew Sobociński

2. Monika Matowska

3. Piotr Kurek

4. Regina Serafinowicz-Kolassa

5. Michał Kowalski

6.Krzysztof Skalski

7. Tomasz Kaniecki

8. Małgorzata Ołdak

9. Danuta Marlena-Należyta

10. Tomasz Lewandowski

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Paweł Sankowski

2. Ewa Niedbalska

3.Tomasz Talaśka

4. Rafał Nowak

5. Dominika Łassa

6. Michał Sobota

7. Wiesława Gorąca

8. Jolanta Gradek

9. Anna Błasik

10. Marcin Brachowski

 

KW Metropolia Bydgoska

1. Mikołaj Głuszkowski

2. Piotr Rzepecki

3. Beata Malicka

4. Joanna Milewska

5. Jarosław Dulian

6. Leszek Wiśniewski

7. Karolina Rocławska

8. Marta Bukolt

9. Małgorzata Gorączkowska

 

 

KWW Małgorzaty Stawickiej

 1. Beta Wojdylak-Piekut

2. Jordan Kaluba

3. Marietta Tuszyńska

4. Marta Malec

5. Szymon Duda

6. Rafał Dworczak

7. Aleksandra Witwicka

8. Michał Nowacki

 

Okręg nr 6 (Kapuściska, Wyżyny, Łęgnowo)

KWW Porozumienie Dombrowicza

1.Ewa Kowalska

2.Lila Wiśniewska

3.Zbigniew Lizoń

4.Andrzej Mamys

5. Agnieszka Maraśkiewicz

6.Dariusz Prekop

7.Alicja Tymek

8.Aleksander Sykutera

9.Andrzej Gurtatowski

10.Łukasz Kulpa.

 

KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

1. Arkadiusz Jarzecki

2. Roman Puchowski

3. Rafał Nawrocki

4. Maciej Jabłoński

5. Aleksandra Lorenz

6.Dorota Mroczkowska

7. Agnieszka Dębek

8. Piotr Przybyszewski

9. Maciej Lenc

10. Dorota Andruszkiewicz

 

KKW SLD Lewica Razem

1. Anna Mackiewicz

2. Jakub Mendry

3. Bożena Racinowska-Perlińska

4. Sebastian Grochowalski

5. Magdalena Wawrzyniak

6. Edward Górewicz

7. Zofia Warczak

8. Andrzej Murawski

9. Janina Głogowska

10. Stanisław Garstka

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Marek Gralik

2. Dariusz Laskowski

3. Paweł Bokej

4. Grażyna Szabelska

5. Aleksander Grzybek

6. Maria Tlera

7. Joanna Gotkowska

8. Roman Boczkowski

9. Anna Plewa

10. Paweł Smułkowski

 

 

KW Platforma Obywatelska

1. Michał Sztybel

2. Bernadeta Różańska-Majchrzak

3. Mateusz Zwolak

4. Alicja Jasiewicz

5. Dorota Glaza

6.Bogumił Sobczyński

7. Jolanta Manikowska

8. Daniel Moracewski

9. Oliwia Ziółkowska

10. Jakub Siekierski

 

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Piotr Ostrowski

2. Olga Maćkowska

3. Anna Mrozik-Gliszczyńska

4. Marzena Łączna

5. Bożena Morczewska-Bielak

6. Marta Kujawa

7. Joanna Rutkowska

8. Czesław Maniewski

9. Marek Szymanowicz

10. Waldemar Sankowski

 

 

KW Metropolia Bydgoska

1. Piotr Cyprys

2. Grzegorz Dudziński

3. Jarosław Butkiewicz

4. Roman Matysek

5. Teresa Stachniczek

6. Ewa Krapp

7. Kazimierz Dzięcioł

8. Wanda Sztyrmer

9. Monika Przybylska

 

KWW Małgorzaty Stawickiej

1. Krystyna Salewska

2. Urszula Garstka

3. Remigiusz Woźniak

4. Jarosław Baranowski

5. Teresa Łukowska

6. Roman Łaski

7. Michał Kulczyk

 

 

KWW Mieszkańcy Razem

1. Janusz Mazurkiewicz

2. Violleta Patyna

3. Mariusz Baumgard

4. Hanna Łukomska

5. Wojciech Juchniak

 

KWW Przyszłość Mariusz Nowowiejski

1. Mariusz Nowowiejski

2. Przemysław Dranicki

3. Andrzej Bracikowski

4. Marzanna Kaczmarek

5. Anna Nowowiejska

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Baba Jaga

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.