Jesteś tutaj: HomeRegionNiezbędnik wyborczyKandydaci do Rady Miejskiej w Inowrocławiu

Kandydaci do Rady Miejskiej w Inowrocławiu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Niezbędnik wyborczy środa, 08 październik 2014 23:33

Wybory do samorządu inowrocławskiego odbędą się eksperymentalnie w ramach jednomandatowych okręgów wyborczych, stąd też w porównaniu z innymi samorządami kandydatów jest stosunkowo mało.

 

Numer przed nazwiskiem to numer okręgu. Podział miasta na okręgi według ulic dostępny w załączniku poniżej.

 

KWW Nowy Inowrocław

1 – Jacek Bętkowski
2 – Robert Rychwicki
3 – Agnieszka Szeliga
4 – Anna Mikołajczyk-Cabańska
5 – Mieczysław Piwowar
6 – Sławomir Czaplicki
7 – Sławomir Szeliga
8 – Piotr Kempski
9 – Krzysztof Żmudziejewski
10 – Paweł Rakowski
11 – Sara Piwowar
12 – Andrzej Sobierajski
13 – Tomasz Cichomski
15 – Robert Cabaj
16 – Mirosław Wroński
17 – Marcin Wroński
18 – Marek Browiński
19 – Zbigniew Nowak
20 – Eugeniusz Śliwicki
21 – Michał Kasprzak
22 – Maciej Jasnowski
23 – Łukasz Pająk

 

KWW Porozumienie Brejzy

1. Magdalena Waloch

2. Grzegorz Kaczmarek

3. Jerzy Stachowiak

4. Halina Peta

5. Magdalena Robak

6. Anna Trojanowska

7. Grzegorz Piński

8. Jakub Matuszczak

9. Patryk Kaźmierczak

10. Rafał Lewandowski

11. Grażyna Dziubich

12. Piotr Gawroński

13. Zbigniew Zygora

14. Edward Kurkowiak

15. Maria Stępniowska

16. Jarosław Kopeć

17. Michał Tomczyk

18. Waldemar Wąśniewski

19.Elżbnieta Jordanowska

20. Mariusz Kubicki

21. Magdalena Łośko

22. Tomasz Marcinowski

23. Janusz Radzikowski

 

KW SLD Lewica Razem

1. Ewa Paczkowska

2. Alesander Krobski

3. Jerzy Budner

4. Marek Paczkowski

5. Andrzej Łuczak

6. Małgorzata Mikołajczak

7. Elżbieta Górna

8. Ryszard Rosiński

9. Jan Pilachowski

10. Maciej Kawecki

11. Robert Manicki

12. Grzegorz Wiśniewski

13. Jerzy Kusz

14. Andrzej Kieraj

15. Jacek Popielarski

16. Anna Baesel

17. Tomasz Mokos

18. Zdzisław Błaszak

29. Mateusz Osadnik

20. Stanisław Skoczylas

21. Alicja Ślesińska

22. Elżbieta Murawska

23. Krystyna Majewska

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Grzegorz Olszewski

2. Sławomir Bartoszkiewicz

3. Maciej Basiński

4. Maciej Radzisz

5. Marek Słabiński

6. Jan Gaj

7.Daniel Sendor

8. Wojciech Trzeszczyński

9. Mirosław Kwiatkowski

10. Andrzej Tokarski

11. Janusz Misterski

12. Jarosław Mrówczyński

13. Mateusz Welchowski

14. Szymon Mikołajewski

15. Piotr Boliński

16. Bogusław Rasałą

17. Grzegorz Bartoszewicz

18. Jan Koziorski

19. Jan Duda

21. Janusz Gralak

22. Iwona Stachel

23. Grzegorz Kwaśniowski

 

Niezrzeszeni (kandydaci z pozostałych komitetów)

1. Lidia Stolarska

9. Ewa Matkowska

10. Tomasz Matkowski

23. Barbara Świątkowska

23. Ewa Stankiewicz

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Baba Jaga

Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.