Jesteś tutaj: HomeSport

Rawys znowu krzyżuje szyki Zawiszy

Napisane przez sobota, 21 kwiecień 2018 19:12

Niespodzianką w rundzie jesiennej była porażka faworyta do awansu – Zawiszy Bydgoszcz w Rawysem Raciąż. Dzisiaj piłkarze Rawysa ponownie sprawili niespodziankę w konfrontacji z Zawiszą.

Odegrać się Rawysowi za jesień

Napisane przez piątek, 20 kwiecień 2018 13:52

W rundzie jesiennej Zawisza Bydgoszcz w meczu ligowym przegrał tylko raz – 23 września w Raciążu, gdzie minimalnie ulegli miejscowemu Rawysowi. Piłkarze niebiesko-czarnych schodzili z tego spotkania w niezbyt dobrych nastrojach i podłamani, bowiem bardzo chcieli przywieść z Borów Tucholskich trzy punkty.

Skrót: Dąb Potulice – Zawisza

Napisane przez poniedziałek, 16 kwiecień 2018 18:09

W pierwszej połowie Dąb miał kilka okazji do sprawienia niespodzianki i zdobycia prowadzenia nad liderem Zawiszą Bydgoszcz. Swoje okazje wypracowali również goście. Dzięki temu był to naprawdę ciekawy mecz. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.

Dąb próbował zatrzymać Zawiszę

Napisane przez niedziela, 15 kwiecień 2018 20:16

W rundzie jesiennej piłkarze Dębu Potulice otrzymali od Zawiszy Bydgoszcz duże lanie przegrywając 11:1. Dzisiaj Dąb był zmobilizowany do rewanżu za tamten gorszy występ, przez co sprawił niebiesko-czarnym duże problemy. Walka o punkty toczyła się praktycznie do ostatniego gwizdka sędziego.

W niedzielę mecz przyjaźni

Napisane przez piątek, 13 kwiecień 2018 21:52

Co łączy Dąb Potulice i Zawiszę Bydgoszcz, to dzielenie jednego stadionu w rozgrywkach A-klasy. Są to również relacje przyjacielskie. W niedzielę o godzinie 17:00 Dąb w ramach 18 kolejki podejmie Zawiszę Bydgoszcz – mecz odbędzie się oczywiście w Potulicach.

Fala zbliża się w tabeli do Zawiszy

Napisane przez poniedziałek, 09 kwiecień 2018 09:50

W ostatni weekend odbywały się rozgrywki 17 kolejki A klasy – Zawisza miał podejmować Victorię Niemcz, ale z uwagi na zły stan boiska w Potulicach, mecz zostanie rozegrany w innym terminie. Grali jednak wszyscy pozostali rywale niebiesko-czarnych.

W ten weekend Zawisza nie zagra

Napisane przez czwartek, 05 kwiecień 2018 17:40

Zaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i Victorią Niemcz odbędzie się w innym terminie. Powodem odwołania meczu w pierwotnym terminie jest zły stan murawy w Potulicach. Przerwa zimowa nie była zbyt łaskawa dla A-klasowych boisk, stąd też do tej pory odwołano już kilka meczów.