Jesteś tutaj: HomeSportKolejny zawodnik wzmocni Zawiszę

Kolejny zawodnik wzmocni Zawiszę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport poniedziałek, 05 grudzień 2016 12:12

Paweł Kanik karierę piłkarską zakończył 4 lata temu w Wiśle Gruczno. Wiosną zamierza wrócić do gry w piłkę, aby pomóc grającemu w VIII lidze Zawiszy odbić się od dna. Bydgoski zespół wzmocni również Marcin Łukaszewski, który jako kapitan wprowadzał Zawiszę do I ligi.

 

Paweł Kanik karierę seniorską rozpoczął od Gwiazdy Bydgoszcz. Później występował w II ligowej Victorii Koronowo. Po spadku Victorii do III ligi został królem strzelców. Przeszedł do II ligowego Zawiszy. Wraz z Zawiszą wywalczył awans do I ligi.

 

Nie można wykluczyć, że na boisku zdecyduje się wrócić więcej piłkarzy ze składu, który wywalczyć I ligę. Bez tamtego wyczynu nie byłoby bowiem nigdy Ekstraklasy.

 

Po rundzie jesiennej Zawisza Bydgoszcz jest wiceliderem III grupy bydgoskiej B-klasy. Lideruje mająca tyle samo punktów Wisła Fordon, dzięki zwycięstwu w meczu bezpośrednim. Rundę wiosenną zainauguruje pojedynek Zawiszy z Wisłą.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Radio Maryja o działaniach posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego:

Jedyną grupą, która naprawdę straci na tych przepisach, będą przestrzegające prawa małe i średnie firmy, które często funkcjonują na granicy opłacalności. Odebranie im jednolitego narzędzia, które pozwala im konkurować na rynku europejskim, to ich faktyczna likwidacjazaznaczył Kosma Złotowski.

 

Więcej o sprawie przeczytać można pod tym linkiem

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.