Jesteś tutaj: HomeSportKolejny udany mecz Zawiszy i Patryka Berezy

Kolejny udany mecz Zawiszy i Patryka Berezy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 18 marzec 2017 17:33

W Świeciu Zawisza Bydgoszcz podejmował w sobotę Star Pruszcz Pomorski, zespół występujący klasę wyżej od bydgoskiego zespołu, będący w ścisłej rywalizacji o V ligę. Pojedynek ten zdominował jednak B-klasowy Zawisza.

Trenerom Zawiszy Bydgoszcz zależało, aby móc rozegrać ten mecz na naturalnym boisku, niestety opady deszczu uniemożliwiły to i mecz rozegrano na boisku ze sztuczną murawą.

 

Wynik bramkowy otworzył najskuteczniejszy strzelec Zawiszy w rundzie jesiennej Wojciech Ruczynski, który bramkarza gospodarzy pokonał po indywidualnej akcji. Pierwsza połowa zakończyła się z minimalną przewagą niebiesko-czarnych.

 

Znacznie ciekawej było już w drugiej odsłonie meczu. Worek bramek otworzył również zdobywca wielu bramek dla Zawiszy na jesieni Nikodem Kasperczak uderzeniem z dystansu w 73 minucie. Dwie minuty ten sam zawodnik podwyższył na 0:3 dla Zawiszy. Ostatnie dwie bramki należały już do Patryk Berezy (78 i 87 minuta), który w przerwie zimowej do Zawiszy przeszedł z Akademii Futbolu Brzoza.

 

Coraz bardziej zbliżamy się do inauguracji rundy wiosennej, która nastąpi w niedzielę 2 kwietnia – w Potulicach Zawisza podejmie wówczas w meczu na szczycie lidera B-klasy Wisłę Fordon. Wskazać należy, że Zawisza i Wisła mają identyczną liczbę punktów.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Radio Maryja o działaniach posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego:

Jedyną grupą, która naprawdę straci na tych przepisach, będą przestrzegające prawa małe i średnie firmy, które często funkcjonują na granicy opłacalności. Odebranie im jednolitego narzędzia, które pozwala im konkurować na rynku europejskim, to ich faktyczna likwidacjazaznaczył Kosma Złotowski.

 

Więcej o sprawie przeczytać można pod tym linkiem

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.