Jesteś tutaj: HomeSportCWZS najlepszy w Polsce w szkoleniu młodzieży

CWZS najlepszy w Polsce w szkoleniu młodzieży

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport piątek, 31 marzec 2017 10:25

Podczas Gali Sportu Młodzieżowego odbywającej się w Warszawie ogłoszono wyniki klasyfikacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży dla roku 2016. Piąty rok z rzędu wygrał Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, dość wysoko uplasował się również bydgoski samorząd.

W związku z tym wynikiem podsekretarz stanu w ministerstwie sportu i turystyki Jan Widera, złożył na ręce zarządu CWZS czek w wysokości 100 tys. zł.

 

CWZS uzyskał w 2016 roku 2318,01 pkt., czyli znacząco zdeklasował drugi w klasyfikacji Śląsk Wrocław z 1655,77 pkt.

 

Bydgoszcz jako samorząd w klasyfikacji znalazła się na piątym miejscu z 4889,27 pkt. Nad nami znalazł się: Kraków, Poznań, Wrocław i Warszawa z ponad 10 tys. pkt.

 

Ponadto CWZS Zawisza został także najlepszym klubem w Polsce w klasyfikacji Wojskowej Federacji Sportu zrzeszającej kluby oparte o infrastrukturę i dorobek dawnych Wojskowych Klubów Sportowych. W tym zestawieniu Zawisza zdystansował WKS Śląsk Wrocław oraz WKS Wawel Kraków.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Radio Maryja o działaniach posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego:

Jedyną grupą, która naprawdę straci na tych przepisach, będą przestrzegające prawa małe i średnie firmy, które często funkcjonują na granicy opłacalności. Odebranie im jednolitego narzędzia, które pozwala im konkurować na rynku europejskim, to ich faktyczna likwidacjazaznaczył Kosma Złotowski.

 

Więcej o sprawie przeczytać można pod tym linkiem

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.