Jesteś tutaj: HomeSportCzołowa akademia piłkarska rozpoczyna współpracę z Zawiszą

Czołowa akademia piłkarska rozpoczyna współpracę z Zawiszą

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport środa, 12 kwiecień 2017 22:04

Akademia Piłkarska Zagłębia Lubin, jedna z czołowych w Polsce, została partnerem bydgoskiego klubu bez własnego boiska – mowa oczywiście o Stowarzyszeniu Piłkarskim ,,Zawisza”.

Umowa o współpracę zakładać będzie realizowanie jednolitego dla całej akademii programu szkoleniowego, udział młodych bydgoskich piłkarzy w organizowanych przez akademię turniejach, również ze staży będą mogli skorzystać trenerzy Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza”. Akademia Piłkarska Zagłębia Lubin posiada nowoczesne zaplecze treningowe, z wysokiej europejskiej półki.

 

Beneficjentem współpracy będzie również klub Dąb Potulice, jako partner bydgoskiego Zawiszy.

 

Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” powołując się na sprawozdanie zespołu radnych, który miał rozwiązać problem braku dostępu do miejskich boisk przez ten klub, w oparciu przygotowane przez radnych rekomendacje, skierował do zarządu CWZS Zawisza pismo z prośbą udostępnienia miejskich boisk przy ulicy Gdańskiej (kompleks Zawiszy) oraz Sielskiej w Fordonie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Radio Maryja o działaniach posła do Parlamentu Europejskiego Kosmy Złotowskiego:

Jedyną grupą, która naprawdę straci na tych przepisach, będą przestrzegające prawa małe i średnie firmy, które często funkcjonują na granicy opłacalności. Odebranie im jednolitego narzędzia, które pozwala im konkurować na rynku europejskim, to ich faktyczna likwidacjazaznaczył Kosma Złotowski.

 

Więcej o sprawie przeczytać można pod tym linkiem

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.