Jesteś tutaj: HomeSportKto pojedzie na Mistrzostwa Świata do Londynu?

Kto pojedzie na Mistrzostwa Świata do Londynu?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 27 lipiec 2017 08:21

4 sierpnia w Londynie rozpoczną się 16-te IAAF Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Wczoraj Polski Związek Lekkiej Atletyki zaprezentował skład 49 osobowej reprezentacji Polski. Wśród uczestników mistrzostw są sportowcy z naszego regionu.

W biegu na 400 metrów oraz w sztafecie reprezentować będzie nas Iga Baumgart, zawodniczka BKS Bydgoszcz. W ostatni weekend wywalczyła ona w Białymstoku tytuł mistrzyni Polski.

 

Jeżeli chodzi o bieg na 800 metrów panów to zabraknąć nie może Marcina Lewandowskiego z klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz. Ten sam klub w skoku o tyczce będzie reprezentował Paweł Wojciechowski.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Klęska. Upadek. Powstanie Warszawskie. Ale skoro klęska, skoro upadek, dlaczego komuniści przez cały okres Prylu usiłowali wymazać powstanie z historii? Przecież jeśli była to klęska, to klęska „reakcyjnego Londynu”. A jednak taka narracja się nigdy nie przebiła. 1 sierpnia warszawiacy zawsze spotykali się na Powązkach. Zawsze, przez cały okres komunizmu, pamiętali. Pamiętali nie tylko klęskę, pamiętali - przede wszystkim - WALKĘ.

Czytaj więcej: Kosma Złotowski

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.