Jesteś tutaj: HomeInowrocławPKP Intercity marginalizuje Inowrocław

PKP Intercity marginalizuje Inowrocław

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 08 luty 2013 15:37

Kiedyś jeden z ważniejszych węzłów kolejowych w Polsce, dzisiaj władze Inowrocławia bezskutecznie walczą o kasę biletową.

 

W chwili obecnej na stacji Inowrocław funkcjonują dwie kasy ,,Przewozów Regionalnych”, jest także biletomat. Od marca brakuje jednak kasy PKP Intercity. O ile bilety na pociągi krajowe można nabyć na dworcu o tyle już na pociąg z Gdynia – Berlin (przez Bydgoszcz i Inowrocław) nie ma takiej możliwości. Podróżnym pozostaje zatem tylko sprzedaż internetowa, która mimo postępu technicznego nadal sprawia wielu osobom (głównie starszym) trudności.

 

O przywrócenie kasy apelował prezydent Ryszard Brejza. PKP Intercity swoje decyzje tłumaczy jednak oszczędnościami.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Komitet Strajkowy: Uczniowie będą sklasyfikowani

    Przed świętami zawiązał się w Warszawie Międzyszkolny Komitet Strajkowy pracowników oświaty, który dzisiaj podjął decyzję o tym, że maturzyści otrzymają oceny końcowe, jednocześnie jego przedstawiciele krytykowali rząd za brak rzeczowej woli dialogu. Najważniejsze dla maturzystów jest jednak to, że otrzymają oceny końcowe i będą mogli przystąpić w maju do matur.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.