Jesteś tutaj: HomeInowrocławPKP Intercity marginalizuje Inowrocław

PKP Intercity marginalizuje Inowrocław

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 08 luty 2013 15:37

Kiedyś jeden z ważniejszych węzłów kolejowych w Polsce, dzisiaj władze Inowrocławia bezskutecznie walczą o kasę biletową.

 

W chwili obecnej na stacji Inowrocław funkcjonują dwie kasy ,,Przewozów Regionalnych”, jest także biletomat. Od marca brakuje jednak kasy PKP Intercity. O ile bilety na pociągi krajowe można nabyć na dworcu o tyle już na pociąg z Gdynia – Berlin (przez Bydgoszcz i Inowrocław) nie ma takiej możliwości. Podróżnym pozostaje zatem tylko sprzedaż internetowa, która mimo postępu technicznego nadal sprawia wielu osobom (głównie starszym) trudności.

 

O przywrócenie kasy apelował prezydent Ryszard Brejza. PKP Intercity swoje decyzje tłumaczy jednak oszczędnościami.

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu