Jesteś tutaj: HomeInowrocławW Inowrocławiu powstanie koło Nowej Prawicy

W Inowrocławiu powstanie koło Nowej Prawicy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław sobota, 09 luty 2013 23:33

W sobotę odbyło się spotkanie lidera Nowej Prawicy w kujawsko-pomorskim Piotra Najzera, przewodniczącego partii w Bydgoszczy Arkadiusza Jarzeckiego z członkami i sympatykami Kongresu Nowej Prawicy w Inowrocławiu.

 

Spotkanie trwało trzy godziny i było poświęcone programowi Nowej Prawicy oraz aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Poruszano także kwestie wyzwań przed którymi staje Inowrocław.

 

Liczba członków inowrocławskich struktur KNP jest wystarczająca, aby podjąć kroki w celu rejestracji koła partii.

 

W Inowrocławiu jest wystarczająca liczba osób przekonanych do tego, by walczyć o wolność, własność i sprawiedliwość – wyjaśnia nam Piotr Najzer - Już niedługo nowi członkowie zaczną patrzeć na ręce władzom Inowrocławia. Z pewnością nie spodoba się to tamtejszym politykom, ale przysłuży się mieszkańcom.

 

Kongres Nowej Prawicy w regionie zamierza walczyć o obniżenie podatków i deregulację gospodarki.

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu