Jesteś tutaj: HomeInowrocławKto podszywa się w Radiu Gra?

Kto podszywa się w Radiu Gra?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 12 luty 2013 01:39

W ubiegłym tygodniu przedstawiliśmy stanowisko lidera ruchu Nowy Inowrocław Marcina Wrońskiego w sprawie rosnącego w mieście bezrobocia. Wczoraj tematem zajęło się także Radio Gra, które popełniło przy tym wiele nieścisłości, a co najdziwniejsze – ktoś podszywa się pod Wrońskiego.

 

W publikacji zawartej na portalu rozgłośni radiowej czytamy, że niespełnienie obietnic wyborczych w kwestii walki z bezrobociem zarzuca miastu radny Maciej Wroński (nie Marcin jak w komunikacie), lider Nowego Inowrocławia. Następne można odsłuchać rzekomą wypowiedź Wrońskiego.

 

To nie mój głos – wyjaśnia nam Marcin Wroński, który nie pełni także funkcji radnego. Osoba wypowiadająca się w Radiu Gra zarzuca brak działań między innymi burmistrzowi miasta, chodź Inowrocław jest miastem prezydenckim, czyli nie ma takiej funkcji. Wśród inowrocławskich radnych nie ma żadnego o nazwisku Wroński.

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu