Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław wywiesi flagi 1 marca

Inowrocław wywiesi flagi 1 marca

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 26 luty 2013 17:20

W piątek obchodzić będziemy Dzień Żołnierzy Wyklętych, którzy mimo zakończenia II wojny światowej toczyli boje z sowieckim okupantem. Bardzo prawdopodobne, że tak jak przed rokiem ich pamięć uczci Miasto Inowrocław.

Radny Jarosław Mrówczyński wystąpił w poniedziałek z interpelacją, w której apelował o wywieszenie flag przez Urząd Miasta. Prosił także, aby do akcji włączyło się starostwo powiatowe oraz gmina wiejska Inowrocław.

 

Oficjalnej informacji z magistratu nie mamy, jednakże bardzo prawdopodobne, że tak jak przed rokiem samorząd miejski udekoruje swoje budynki biało-czerwonymi flagami.

 

Ubolewam, że przed rokiem do akcji nie włączyło się starostwo – powiedział nam radny Mrówczyński.

 


O wywieszenie flag apeluje także Towarzystwo Torunium im. Antoniego Bolta. Z tego powodu ogłoszony został konkurs, w którym wystarczy wywiesić flagę w dniu 1 marca i jej zdjęcie wysłać na adres torunium@wp.pl Autorzy najlepszy zdjęć mogą liczyć na nagrody książkowe.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu