Jesteś tutaj: HomeInowrocławFotoradar ukryty między śmieciami

Fotoradar ukryty między śmieciami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 06 marzec 2013 13:11

O Inowrocławiu zrobiło się dość głośno, między innymi w serwisie internetowym stacji TVN24. Wszystko za sprawą fotoradaru, który dla niepoznaki przypominał kosz na śmieci.

Radar umiejscowiony był przy ulicy Poznańskiej, pomiędzy workami ze śmieciami. Po zainteresowaniu się radarem przez redakcję TVN24 komendant straży przyznał, że był to nie fortuny incydent, a od funkcjonariuszy odpowiedzialnych za niego wyciągnięte zostaną konsekwencje.

 

W ostatnim czasie formacja Straży Miejskiej spotyka się z dużą krytyką. W Bydgoszczy podjęto nieudaną próbę likwidacji tej jednostki (zebrano ponad 20 tys. podpisów), Straż Miejska w Grudziądzu próbuje zlikwidować z kolei Ruch Palikota. W Inowrocławiu z takim wnioskiem do władz miasta wystąpił Marcin Wroński, uzyskał jednak odpowiedź negatywną.

 

Główny zarzut wobec Straży Miejskiej jaki kierują kierowcy, to polowanie na nich, w celu wyrobienia założeń budżetów gmin o wpływach z mandatów. W Bydgoszczy czarę goryczy przelały wypisywane lawinowo mandaty za złe parkowanie w centrum miasta, w Inowrocławiu wczorajszy incydent nie wpłynie na pewno na wizerunek strażników. Tematem dość gorącym są także mandaty za złe parkowanie pod Szpitalem Powiatowym, gdzie w godzinach szczytu często brakuje miejsc, gdzie pacjenci i ich rodzinny mogli by zostawić pojazd.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Dziesięć lat temu ostatni raz na Zawiszy grała pierwsza reprezentacja

  18 listopada 2009 roku reprezentacja Polski podejmowała na stadionie bydgoskiego Zawiszy reprezentację Kanady. Przez kolejną dekadę nie było nam dane oglądać pierwszej piłkarskiej reprezentacji podczas meczu w Bydgoszczy. Tamto spotkanie mogło zostać zapamiętane przez oprawę, jaką przygotowali miejscowi kibice Zawiszy pt. ,,Z orłem w koronie po jednej stronie”.

  Etykiety: piłka nożna
 • Nasz bohater!

  We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

  Etykiety: Jacek Góralski

Wiadomości sportowe

« Grudzień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 • Dobiega końca Europejski Tydzień Autyzmu

  W dniach 1- 8 grudnia trwa Europejski Tydzień Autyzmu, którego celem jest zwrócenie uwagi na wyjątkowość osób objętych spektrum autyzmu, w celu z jednej strony wyrażenia solidarności z osobami ze spektrum, ale też budowania większej świadomości społecznej. Warto wspomnieć o tym tygodniu, także z tego powodu, że mieliśmy w regionie kilka akcentów.

  Etykiety: autyzm
 • Tragedia pod Grudziądzem. Zginął były parlamentarzysta

  Dzisiaj w wieku 66-lat zginął w wypadku drogowym Janusz Dziecioł, któremu sławę przyniósł występ w pierwszej polskiej edycji reality show Big Brother. Zdobyta sława pozwoliła mu zostać posłem VI i VII kadencji Sejmu z okręgu toruńsko-włocławskiego.

Wiadomości z regionu

Śledź nas