Jesteś tutaj: HomeInowrocławFotoradar ukryty między śmieciami

Fotoradar ukryty między śmieciami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 06 marzec 2013 13:11

O Inowrocławiu zrobiło się dość głośno, między innymi w serwisie internetowym stacji TVN24. Wszystko za sprawą fotoradaru, który dla niepoznaki przypominał kosz na śmieci.

Radar umiejscowiony był przy ulicy Poznańskiej, pomiędzy workami ze śmieciami. Po zainteresowaniu się radarem przez redakcję TVN24 komendant straży przyznał, że był to nie fortuny incydent, a od funkcjonariuszy odpowiedzialnych za niego wyciągnięte zostaną konsekwencje.

 

W ostatnim czasie formacja Straży Miejskiej spotyka się z dużą krytyką. W Bydgoszczy podjęto nieudaną próbę likwidacji tej jednostki (zebrano ponad 20 tys. podpisów), Straż Miejska w Grudziądzu próbuje zlikwidować z kolei Ruch Palikota. W Inowrocławiu z takim wnioskiem do władz miasta wystąpił Marcin Wroński, uzyskał jednak odpowiedź negatywną.

 

Główny zarzut wobec Straży Miejskiej jaki kierują kierowcy, to polowanie na nich, w celu wyrobienia założeń budżetów gmin o wpływach z mandatów. W Bydgoszczy czarę goryczy przelały wypisywane lawinowo mandaty za złe parkowanie w centrum miasta, w Inowrocławiu wczorajszy incydent nie wpłynie na pewno na wizerunek strażników. Tematem dość gorącym są także mandaty za złe parkowanie pod Szpitalem Powiatowym, gdzie w godzinach szczytu często brakuje miejsc, gdzie pacjenci i ich rodzinny mogli by zostawić pojazd.

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

  We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

  Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

 • To będzie najważniejsze wydarzenie lekkoatletyczne w Polsce w 2020 roku

  Pandemia COVID-19 namieszała w kalendarzu imprez lekkoatletycznych, przesuwając rozpoczęcie sezonu. 19 sierpnia na stadionie Zawiszy odbędzie się II Memoriał Ireny Szewińskiej, najważniejsze zawody w polskim kalendarzu na 2020 roku. Już dzisiaj pojawiła się zapowiedź próby pobicia rekordu Polski w biegu na 2000 metrów, który jest nieruszony od blisko dwóch dekad.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Interesy partii są ważniejsze od interesów narodowych (komentarz)

  W poniedziałek mieliśmy do czynienia w Polsce do rzeczy niebywałej i do tej pory niespotykanej – mieliśmy do czynienia bowiem z pseudodebatami - w podobnym czasie dwaj pretendenci do pełnienia najważniejszej funkcji w państwie zamiast debatować między sobą, debatowali sami ze sobą w dwóch różnych częściach kraju. Do dzisiaj trwa spór między sympatykami, która z tych pseudodebat była ważniejsza, ale tak naprawdę trzeba spojrzeć na to co się zdarzyło jak na coś bardzo przykrego.

 • Prezydent Duda: Ostatnie 5 lat to dobry czas dla polskiej rodziny i polskiego bezpieczeństwa

  Podczas dzisiejszego wiecu w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim, prezydent Andrzej Duda zachęcał Polaków do tłumnego udziału w drugiej turze, zachęcając, aby frekwencja była jeszcze większa niż w pierwszej turze, która odbyła się 28 czerwca. Prezydenta apelował o pomoc w dostaniu się do lokalu wyborczego tym, którzy mają trudności w przemieszczaniu się.

Wiadomości z regionu